Złamanie hasła na forum

Matthe2W

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2009
Posty
12
Witam. Jestem oburzony ponieważ ktoś skopiował z mojego forum dokładnie wszystko, tylko że na inny adres a forum o tej samej tematyce... Regulamin, Posty, Tutorial itd. Czy może mi ktoś powiedzieć jak mogę włamać się na konto administratora i pokasować całe forum itd.? Słyszałem o programie brutus ale nie umiem się nim obsługiwać...

Proszę o pomoc
<
Nie lubie plagiatów ^^

PS. Forum złodzieja jest *adresFORUM*.czo.pl jeżeli to coś pomoże
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Jeśli wiesz kto kto mógł być to wyślij mu KeyLogger'a bądź Trojana. Jeśli chcesz się bawić brutusem to odrazu odradzę - brutus swoje lata ma i nie działa na nowych aplikacjach. Na dodatek jeśli by zadziałał to dużo by to trwało (w tygodniach).
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Chyba chciales napisac w latach
smile.gif
Moze ci pomoze programik WordIsWorld Maly'ego hms.ovh.org
 

Matthe2W

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2009
Posty
12
O fajnie dzięki za te "BOWI" ^^ Ale miałbym większą satysfakcję z osobistego kasowania forum
smile.gif
Jestem otwarty na propozycje
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Jeśli nie napisałeś nigdzie, że treść należy tylko do ciebie, to problemu nie ma
.Mylisz się. Prawo do własności intelektualnej nabywa się wraz z powstaniem utworu (w tym również treści forum) i nie trzeba tego nigdzie zaznaczać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Forum nie tworzy tylko jedna osoba. Jeśli jest to darmowy skrypt, darmowy szablon, wypowiedzi innych ludzi - to dlaczego ktoś miałby mieć do tego prawa?
<

Z drugiej strony: dlaczego to drugie forum Ci przeszkadza? To kopia całkowita? Skąd więc ktoś miał dostęp do bazy danych itp.?
 
Do góry Bottom