Złamanie hasła ?

xxx26

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2013
Posty
5
Witam, mam problem natury, którego chyba większość nie lubi, a przynajmniej nie akceptuje.
Ja sama nie popieram podobnych zachowań, jednakże padło na mnie - niestety, są w życiu sytuacje kiedy zostajemy przystawieni do muru.

Chciałabym sprawdzić jedynie, czy dwie osoby nadal utrzymują jakikolwiek kontakt poprzez komunikator gadu-gadu. Jest to dla mnie ważne, gdyż za Pana - który być może nadal mnie oszukuje z koleżanką - mam już niedługo wyjść.

Czy jest to możliwe? Czy ktoś o twardym sumieniu może mi pomóc?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
 

Mkiyy

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2013
Posty
2
Najprostszym rozwiązaniem byłoby wejście na gadu tego pana i sprawdzenie archiwum :) .
Jeżeli nie masz dostępu do jego komputera, tym bardziej gg, możesz mu podesłać tzw. keyloggera .
Imo. sprawa wygląda prosto jeżeli tenże posiadacz gadu nie usuwa archiwum gg, wtedy wystarczy podesłać keyloggera, lecz najlepiej z dobrym pretekstem (tak aby nie dowiedział się że to Ty próbujesz naruszać jego prywatność) .
Opcja nr2., wysłanie keyloggera i w razie gdyby usuwał on za każdym razem archiwum- pozostawienie włączonego PC'ta aż do momentu kiedy ona/on do niej napisze, wówczas zobaczysz rozmowę między nimi bez ich wiedzy .
Gotowe keyloggery znajdziesz pewnie w necie, wystarczy dobrze poszukać na pewno coś jest .
Ja od siebie polecam byś zrobiła to bezpośrednio na jego komputerze ( o i le to możliwe ), z wysłaniem keylogger'a na jego komputer może być więcej kłopotów, tym bardziej jeżeli ma AV :) .
 
Ostatnia edycja:

xxx26

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2013
Posty
5
Bardzo dziękuję za rady. Na pewno są dobre, jednakże jest On za granicą obecnie, mimo to z dostępem do jego gadu-gadu nie mam problemu, gdyż po tym gdy na cała sprawa ujrzała światło dzienne mam stały dostęp do jego gadu-gadu, maile oraz innych kont na portalach społecznościowych. Przez sam komunikator cała sprawa niestety lub stety się wydała.

Może zachowuje się jak przewrażliwiona nastolatka, ale jest to dla mnie decyzja życia, gdyż mimo wszystko kocham tego Mężczyznę. Boję się, że być może zwyczajnie założył drugi numer i za jego pomocą utrzymuje z nią kontakt. Być może jedynym sposobem jest złamanie hasła do jej numeru...
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
tak tylko dodam od siebie: Nie ma znaczenia czy usuwa archiwum po kazdej rozmowie czy nie. Jezeli wyslesz keyloggera zostanie zapisany kazdy klawisz ktory nacisnął na klawiaturze, nie ma to nic wspolnego z plikiem archives.db (czy jak on sie tam nazywa) w folderze gg. :)

Powodzenia
Pzdr
 
Do góry Bottom