Złośliwe oprogramowanie XXI wieku

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Ty tez bys cos napisal a nie tylko pozniej i pozniej! Jeden odwazny szykuje sie do wyzwania a reszta czeka chyba na prezenty od sw. Mikolaja w postaci gotowych programow?! Do swiat daleko a mi juz znudzilo sie RE identycznych trojanow keyloggerow i robakow. Jedyna nowoscia sa luki z ktorych korzystaja nowe robaki. Tylko co to za osiagniecie skopiowac exploita lub napisac cos znajac luke i majac latke...
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Originally posted by fl3a
mi juz znudzilo sie RE identycznych trojanow keyloggerow i robakow.
A czego się spodziewasz po nastolatkach? Sam mam 16 lat, Internet mam od marzec 2005, delphi sie ucze od czerwiec 2005, asm'a od niedawna... No i w jaki sposób mam napisać unikatowego rootkita z super nieznanymi jeszcze technikami? Powoli, narazie przerabiam jeszcze tutoriale o asm, a tak wogóle to myśle zmienić troszkę zainteresowania.
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Mo4x uwierz mi ze wiek nie ma znaczenia! Sam znam M4st3r'a ktory jest o kilka lat mlodszy od Ciebie a zagina mnie na wiele sposobow. Potrafi napisac (i pisze) bota bez RE poniewaz nie lubi Assemblera i grzebania w kodzie. Problemem wsrod mlodych ludzi jest lenistwo i zly start. Ja bardzo pozno odnalazlem swoja nazwijmy to droge. Zaden znajomy nie interesuje sie tym co ja i nikt mi nigdy nie sugerowal RE, virii lub system programmingu! Ty i kilka innych osob ktore potrafia programowac oraz interesuja sie tematem - macie ulatwione zadanie. M4st3r nie raz wychodzil poczatkujacym na przeciw lecz rezultaty byly nijakie.
 
Do góry Bottom