Złodziej v1.0

Skovv

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2008
Posty
36
Nie wiem czy dobry dział.Jak zły to proszę o przeniesienie

Siema.Chciałem zaprezentować wam "Złodzieja v1.0".Działa on na protokule FTP.Dziś wyszła 1 wersja.Po więcej informacji zapraszam >>TU<<
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
O Jezu. Dość że słabe, to jeszcze pisanie z formą w Delphi ;/ I co za rozmiar...
Nazwiesz się programistą? Czy ctrl+c ctrl+v?
I Ty tyle nad tym pracowałeś?
Nie testuje nawet bo szkoda mi czasu bo życie jest takie krótkie.

<
Załamka.



PS : Polecam słownik.
 

Skovv

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2008
Posty
36
To nie delphi...Ile mam mówić...I kozaku napisz takie coś to pogadamy...
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Game Maker? Thie hie hie. A Smark nikomu swoich umiejętności udowadniać nie musi. Zwłaszcza komuś kto prosi o to w tak prymitywny sposób w tak żałosnych okolicznościach z tak godnych pogardy powodów.

Edit:

http://haxcity.cba.pl/forum/viewthread.php...amp;thread_id=8
Dostępna jest też wersja PRO w cenie 15zł
Funkcje PRO:
-nie wykrywalny
-kopiuje dowolną ilość plików z komputera ofiary na nasz serwer ftp
-Możliwa zmiana ikonki lub Blindowanie(łączenie) z dowolną aplikacją
-Niewidoczne okienko
-Możliwa Aktualizacja plików(ponowne pobranie lub pobieranie innych plików z komputera ofiary bez ponownego wysyłania ofierze złodzieja)
-Możliwe kopiowanie, a następnie usuwanie pliku
-Pomoc techniczna z mojej strony[/b]

Jak używać:
-Otwieramy notatnik,a następnie otwieramy nim plik:HMTeam1.exe
[...]
UWAGA:W wersji PRO pliki HMTeaM1 i HMTeaM2 mogą być zaszyfrowane, złączone w jeden plik(dowolna nazwa) lub umieszczone na serwerze FTP.[/b]

Czy to jest jakiś zbiór dowcipów?
 

Skovv

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2008
Posty
36
Puff...wiesz...nie znam się na haxach...nie wiem jaki to "typ"...może mnie oświecisz...
Magnefikko:Nie chciało mi się pisać edytora
<
I powiedz co takiego złego w nim jest że tak próbujesz po mnie jechać...?

P.S.Nie nie Pascal ani Delphi...jejku xD
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Puff...wiesz...nie znam się na haxach...nie wiem jaki to "typ"...może mnie oświecisz...[/b]
Sam racz się oświecić. Google, wiki i mózgu nie masz?

Nie chciało mi się pisać edytora[/b]
Tylko udajesz że nie wiesz o co mi chodzi? Człowieku, to rozwiązanie jest kompletnie, skrajnie, absolutnie żałosne!

I powiedz co takiego złego w nim jest że tak próbujesz po mnie jechać...?[/b]
Po Tobie? Nie, po Twojej pracy. Nie odpowiada mi też że kilka dni temu chwaliłeś się jej ukończeniem wymieniając jej liczne zalety (a prace zacząłeś zapewne dopiero po tym kiedy poprosiliśmy Cię o okazanie jej) takie jak uruchomienie jakiejśtam gry. Nie podoba mi się też że próbujesz wcisnąć to coś wraz z tym czymś:

Dostępna jest też wersja PRO w cenie 15zł
Funkcje PRO:
-nie wykrywalny
-kopiuje dowolną ilość plików z komputera ofiary na nasz serwer ftp
-Możliwa zmiana ikonki lub Blindowanie(łączenie) z dowolną aplikacją
-Niewidoczne okienko
-Możliwa Aktualizacja plików(ponowne pobranie lub pobieranie innych plików z komputera ofiary bez ponownego wysyłania ofierze złodzieja)
-Możliwe kopiowanie, a następnie usuwanie pliku
-Pomoc techniczna z mojej strony[/b]

za 15 PLN. Nie za dużo sobie wyobrażasz? Przecież te twoje "pr0" to nawet nie jest minimum...

P.S.Nie nie Pascal ani Delphi...jejku xD[/b]
Gejm Mejker rox, co?
 

Skovv

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2008
Posty
36
tak...Game Maker 7.0 + Dlle...ale ok...może to jest syf...ale jestem cienki...ty...ty jesteś taki wspaniały...daj przykład gorszym...napisz coś lepszego...co to dla ciebie...i prace już wcześniej miałem skończoną...tylko chciałem do tego grę dorobić...grafik nawalił...dziś już miała być...ale powiedziałem żeby nie robił...oczywiście ty byś coś takiego w 5minut napisał...no nie? Ja mam 1.5roku kompa i rok temu coś tam patrzałem ale wywaliłem gm...nie cały miech temu zacząłem...
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Każde napisane przez siebie zdanie uważam za lepsze od tego co Ty masz do zaoferowania za 15 PLN plus tego co sobą czasem reprezentujesz. Przeczytaj jeszcze raz powyższego posta, powoli i patrząc z perspektywy innego użytkownika tego forum. Powiadam, uśmiejesz się.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
A po co miał bym pisać? A sugestia do przyszłych wersji to protokół SMTP, będzie elastyczniej.
Co to jest 'Blindowanie'?
PS : W zasobie widać że aplikacja jest wynikiem produktu firmy Borlandopodobnej
smile.gif


Z biegiem lat zrozumiesz... po co gangsterom, dzieciom chcącym okraść kolegę i innym udostępniać narzędzia z którymi bez większej wiedzy mogą popełnić przestępstwa. Są lepsze środki zarobkowe bardziej legalne. Więc zrób coś pożytecznego i innowacyjnego
smile.gif
 

Skovv

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2008
Posty
36
No właśnie nie wiem co mam niby robić...lubię czasem siąść i coś napisać...
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Tak, wymyśle za Ciebie coś innowacyjnego...
<

No to siadaj i programuj ale coś pożytecznego. Na początek poszukaj prostych płatnych aplikacji i napisz ich darmowe wersje natywne. Przyczynisz się do triumfu nad złem
<
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Można i tak, ale myśle, że pisanie malware też może naprawdę dużo nauczyć. Zależy co kto lubi. Np. mój jeden kolega wogóle nie lubi tego typu rzeczy, nie lubi hackignu, crackingu itp. Mamy wspólny serwis i nawet jest ustalone, że nie ma być tam nic o tego typu tematyce
<


Ja radzę Ci się więcej poduczyć, ten program, team i wszystko jest na tak niskim poziomie, że na prawdę, szkoda Ci się ośmieszać. Na początek poucz się więcej, czytaj forum, pytaj o różne rzeczy.

Wydawać swoich programów nikt Ci nie zabroni, ale naprawdę, pomyśl, czy jest co pokazać.
I według mnie z teamem należałoby także poczekać. Strona na gotowym skrypcie, nie ma loga, nie ma artykułów, nie ma downloadu, pare tematów na forum... Ucz się i pisz programy, proś o pomoc/sugestie, na początek zrób sobie stronę domową (żaden gotowy skrypt, prosto estetycznie w html - chyba, że umiesz pisać w php), na której umieszczaj swoje programy/artykuły, opisy, różne narzędzia jakie znajdziesz. W ten sposób zaistniejesz, ale to dopiero początek, publikując coś co może być użyteczne dla innych zdobędziesz uznanie, tylko pamietaj, że od tego na jakim poziomie jest to co publikujesz, takich ludzi przyciągniesz do siebie.

Ja pamiętam jak zaczynałem, działałem wtedy pod nickiem Dave Dangerous, hehe. Miałem stronę z narzędziami (dawałem tam programy innych osób, bo sam programować nie umiałem). Pisałem proste opisy do programów jak ich używać. Potem przyszła nauka programowania, też szybko chciałem pisać własne narzędzia. Zdarzało się kopiowanie kodu, budowanie wszystkiego w oparciu o tutoriale, komponenty czy gotowce. Po jakimś czasie zrozumiałem, że to nie ma sensu. Zacząłem analizować kod i próbować pisać coś samemu i tak do teraz wciąż się uczę.
 
Do góry Bottom