zabezpieczenie komputera

ElipsaCrew

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2011
Posty
11
Możemy jedynie zapobiegać.

Nie masz żadnej gwarancji że do tego nie dojdzie.

Antywirus, aktualizacja systemu, zapora, szyfrowanie, częste skanowanie systemu, korzystanie z zaufanych źródeł.
 

Papageno

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 17, 2011
Posty
3
Jest sposób - po prostu odłącz komputer od sieci, wyłącz bluetooth, podczerwień i zaklej porty mocnym klejem. Wtedy nikt ci nie wejdzie do komputera w żaden sposób. A najlepiej w ogóle wyłącz komputer. Innego pewnego sposobu nie ma!
 

ZŁ0

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2012
Posty
2
Ta dokładnie.. To ostatnie wydaje się najlepszym wyjściem:D
 

In7ount

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2012
Posty
79
Jak to mówią , Haker włamie się tam gdzie inny haker się nie włamał . Jeśli myślisz że nie da się do jakiegoś systemu na ziemi włamać to jesteś w błędzie . Po prostu czym bardziej zabezpieczony system tym bardziej doświadczonego hakera potrzeba .

Gwarancją jest człowiek i to on najczęsciej ułatwia hakerom wejście do systemu .
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Bo prawda jest taka, ze chocby nie wiem jak system byl zabezpieczony, jak którys z pracowników jest lama i nie ma pojecia o wartości niektorych informacji to wszystkie zabezpieczenia na nic. Dla chetnych polecam 2 ksiazki Kevina Mitnicka, fajnie niektore sytuacje sa opisane ;)

Pozdróweczka
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
<offtop> Wlasnie sie tak zastanawialem, bo wywnioskowalem z Twoich postow ze tak jakbys czytal dlatego napomknąłem :)) A sztuke infiltracji czytales? :)

<\offtop>

Back to topic: Ja na Twoim miejscu uwazalbym na to co odpalam na kompie. 99% atakow 'hakerow' to poprostu smieci sciagniete z neta ktore albo sa z backdoorem i stajesz się czescią czyjegos Botnetu albo szajs ktory nawet nie laczy sie z netem tylko robi smietnik na dyskach i w systemie... Takie moje zdanie :)
 
Do góry Bottom