Zablokowane IP na forum itt

raamalooke

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
3
Witam mam takei oto pytanie:
jak dotad zyje w przekonaniu, ze neostrada posiada zmienne ip. jesli sie myle to mnie poprawcie
<
dostalem bana na pewnym forum i wchodzac na adres forum nie mam dostepu do niego, ogolnie - nie moge nawet odczytywac postow. skoro (w moim przekonaniu) mam zmienne ip to jakim cudem moje ip zostalo zablokowane na forum? chyba jest generowane bez wiedzy admina tego forum? -- > 100%
<


gwoli wyjasnienia: nie prosze tutaj o pomoc w przegladaniu tego forum bo to nie jest zbytni problem, tylko interesuje mnie fakt zablokowania tego, rzekomo, zmiennego ip...
pozdrawiam
 

raamalooke

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
3
Cookie nie pomaga.
ALE
<

jak juz pisalem obejrzec to forum potrafie, polacze sie przez proxyweb.net i dziala, interesuje mnie tylko jak to mozliwe skoro ip zmienne to jednak blokuje.
no, chyba ze ktos mi zechce podpowiedziec jak to obejsc aby uzywajac tej samej przegladarki z ktorej dokonalem rejestracji, a nie laczac sie przez proxy, moc te forum przegladac...wiedza nie zaszkodzi
<


btw: uzywam opery, i na operze blok dziala, natomiast gdy zalacze forum w ie to bez problemu..cookie usunalem..
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by raamalooke
Witam mam takei oto pytanie:
jak dotad zyje w przekonaniu, ze neostrada posiada zmienne ip. jesli sie myle to mnie poprawcie
<
ma
<


Originally posted by raamalooke
dostalem bana na pewnym forum i wchodzac na adres forum nie mam dostepu do niego, ogolnie - nie moge nawet odczytywac postow. skoro (w moim przekonaniu) mam zmienne ip to jakim cudem moje ip zostalo zablokowane na forum? chyba jest generowane bez wiedzy admina tego forum? -- > 100%
<

a jestes pewny, ze dostales bana na ip, a nie zablokowali mozliwosci logowania z Twojego usera? sprobuj sie jeszcze raz zarejestrowac
<


btw. mam nadzieje, ze dobrze Cie zrozumialem...
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
moze dostales ban na host ?? albo nie umiesz usunac cookie skoro w ie ci dziala
 

raamalooke

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
3
no nie wiem moze i na host
<


cookie to chyba umiem usunac, wchodze sobie w folder cookie mojego usera w operze i usuwam...

no raczej to ip, skoro (w operze) wchodzac na strone glwona forum nie wyswietla sie wlasciwe forum tylko komunikat - "zostales wyrzucony z tego forum. skontakuj sie...". gdyby bylo tak jak mowisz (jesli cie zrozumialem
<
) to chyba bym mogl przegladac forum nie bedac zalogowanym a tylko zalogowac bym sie nie mogl.
(cookies niet)
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
zrob tak wejdz w opere w narzedzia => wyczysc historie przegladania => usun i sprobuj po tym czy uda ci sie wejsc .
 
Do góry Bottom