Zablokowane IP?!

Barcelona

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2007
Posty
68
Witam!
Od jakiegos czasu wyskuje mi taki komunikat jak na zdjeciu.Przez to am predkosci 1kb/s ; (
Wiem ,że cos nie tak jest z ruterem , ale nie mam firewalla (jedyna co to ta zapora windows)


Proszę o pomoc, Dziekuję


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
Jesteś w sieci lan ? bo mogą byc 2 mozliwości.

Administrator sieci lan zablokował porty P2P i torrent aby nie zamulać pasma.
Twój system ma zalbokowane porty BitCometa i nie może się połączyć.

Edit

tak,chodzi tu o porty bo krzyczy o firewall i konfiguracje routera.
 

Barcelona

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2007
Posty
68
Jesteś w sieci lan ? bo mogą byc 2 mozliwości.

Administrator sieci lan zablokował porty P2P i torrent aby nie zamulać pasma.
Twój system ma zalbokowane porty BitCometa i nie może się połączyć.

Edit

tak,chodzi tu o porty bo krzyczy o firewall i konfiguracje routera.

wiec co mam z tym zrobic by je odblokowac xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nazgul100

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2007
Posty
21
ale nie mam firewalla (jedyna co to ta zapora windows)[/b]
- Zapora Windows to też firewall, tylko trochę "Zacofany" :]

A co do komunikatu, to spróbuj poszperać w ustawieniach zapory (Z centrum zabezpieczeń) lub spróbuj zmienić ustawienia routera.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
nazgul,to ty jestes zacofany bo nie wiesz do czego miała służyć zapora Widnowsa. Jesli nie wiesz to ci wytłumacze.

Za Proxami,za SSIDami w małym miasteczku o nazwie 192.168.1.101 żyła sobie człopiek z epoki kamienia łupanego - bill Gates ... nie,to nie tak
<


Systemowy firewall miał słuzyć do tego ze wykrywał każdy ruch aplikacji połączeń wychodzących.Jeśli np.Włączyłeś Counter strike to zapora wykrywała aktywność silnika Valve i cie sygnalizowała o tym.Tak samo bylo z intruzami.Wykrywał ich aktywność sieciową.Chociaż teraz bajecznie prosto jest go ominąć.

Barcelona

Zainstaluj SP2 bo bez niego czesto takie błędy występują.
 

karololszak

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2008
Posty
130
Witam - ja też od jakiegoś czasu mam zablokowane IP w BitComecie ( jak patrzałem na Peer w niektórych plikach to wszyscy byli zablokowani ) Nie wiem co się dzieje ....

Alliata - mam SP2 i jest też ten problem. Jeszcze niedawno chodziło ... ( nie przestawiałem portów w BitComecie ) a teraz Blocked lub Detecting :/


P.S. ja też mam radiówke ( stałe IP ) - więc może to dlatego ?
 

likoms2

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2008
Posty
50
Też mam lan i okazało sie że admin zablokował. Musisz zajść i sie zapytać, czy nie poblokował.
 

Barcelona

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2007
Posty
68
Też mam lan i okazało sie że admin zablokował. Musisz zajść i sie zapytać, czy nie poblokował
.ale admin czyli w moim przypadku dostawce neta czy inny komp do krotego jest podlazony router(komp mojego taty)
ale ja albo tata nic nie rbolismy napewno
a jesli tak to jak to sprawdzic?
Thx, sorry aim newbie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
globalni dostawcy neat czyli,neostrada,netia,chello nie mają prawa zablokować portów tych programów bo musza zapewnic luz swoim klientom.

jak masz lan to juz wiesz dlatego.Admin zablokował bo ktos duzo z tego sciagał i zamulał pasmo.
 

likoms2

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2008
Posty
50
globalni dostawcy neat czyli,neostrada,netia,chello nie mają prawa zablokować portów tych programów bo musza zapewnic luz swoim klientom.

jak masz lan to juz wiesz dlatego.Admin zablokował bo ktos duzo z tego sciagał i zamulał pasmo.
Tak jest najczęściej. Blokują porty p2p torrent i czasami do gier typu cs, WoW
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom