zablokowany - jak napisać wiadomość?

marwo12

Użytkownik
Dołączył
Marzec 19, 2006
Posty
2
Witam!

Temat byl juz poruszany na stronie http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=6827.

Ale tutaj sie pytam jak napisac do osoby ktora mnie blokuje na gg nie usuwajac mnie z listy zablokowanych. Jesli jest to mozliwe to bardzo prosze o podanie wszystkich mozliwych sposobow aaa... ;/ prosze tez zeby odpowiedzi byly dosc prosto sformułowane bo jestem tu nowy i sie dopiero ucze. Za wszelka pomoc bardzo dziekuje ;]
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
OMG OMG OMG !!

po co sie blokuje kogos na gg!?
-zeby do ciebie nie pisal! tak?

wiec na pewno nie da sie napisac! chyba ze jakas nowa dziura...
zrob nowy numer albo cos! z zablokowanego nie napiszesz...
 

marwo12

Użytkownik
Dołączył
Marzec 19, 2006
Posty
2
dzieki za odp boness :mruga: a moze ktos wie co zrobic jak zrobic by usunac sie z listy zablokowanych?
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by marwo12
dzieki za odp boness :mruga: a moze ktos wie co zrobic jak zrobic by usunac sie z listy zablokowanych?
po pierwsze wziąść udział w programie "Wybacz mi", a potem to już tylko czekać na dobrą wolę tej osoby co zablokowała.
 

Gumiś_h

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2006
Posty
5
Nie da się samemu usunąć z listy zablokowanych u kogoś,jeżeli już zostales zablokowany to chyba przez jakiś konkretny powód : > także może warto się zastanowic ? ; ) A jezeli zostales zablokowany za jakąś błachostkę to zapewne w niedługim czasie osoba która Cie zablokowala powinna się zlitowac,heh ; )

Pozdr.
 

siara2134

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2004
Posty
115
GG jest do dupy
<


A "wybacz mi.." niejest przypadkiem za drogiee ??
smile.gif
 
Do góry Bottom