Zablokowany menedżer zadań ;/

Status
Zamknięty.

Lily

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2005
Posty
2
Ee hmm... :? jakiś lol zablokował mi menedżera zadań. Jak wciskam ctrl+alt+delete, to wyskakuje komunikat 'menedżer zadań został wyłączony przez administratora.' ... i mam zonka. Co zrobić, żeby go przywrócić?




(sorry jak temat się powtarza, ale szukałam i nic nie mogłam o tym znaleźć
<
)
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Jaki windows?... Różnymi tweakerami możesz to zmieniać, np. coś na styl TWEAKUI, xqset no i zapewne jakiś wpis w rejestrze
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
hehe no i 3 mod cos doda do koleckcji

3) mozesz oprocz tego zdobyc haslo glownego admina bo pewnie takowy jest i z poziomu jego zmienic sobie up :mrgreen: rawnienia
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Originally posted by Lily
Ee hmm... :? jakiś lol zablokował mi menedżera zadań. Jak wciskam ctrl+alt+delete, to wyskakuje komunikat 'menedżer zadań został wyłączony przez administratora.' ... i mam zonka. Co zrobić, żeby go przywrócić?



(sorry jak temat się powtarza, ale szukałam i nic nie mogłam o tym znaleźć
<
)


może po prostu masz konia i ktoś wyłączył celowo ctrl+alt+delete
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Wklejamy do notatnika:


Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem]
"DisableTaskMgr"=-

[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionGroup Policy ObjectsLocalUserSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem]
"DisableTaskMgr"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionpoliciessystem]
"DisableTaskMgr"=-[/b]

Zapisujemy plik - Zapisz jako..., zapisz jako typ: wszystkie pliki, nazwa koniecznie z rozszerzeniem REG np. task.reg


w wersji Windows XP Professional
Inna metoda, Start >> Uruchom >> gpedit.msc
Konfiguracja użytkownika >> Szablony administracyjne >> System >> Opcje klawiszy >> Ctrl+Alt+Del >> Usun menadżera zadań, klinąć podwójnie: Nieskonfigurowano bądź Wyłączone

Poz
 

Lily

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2005
Posty
2
heheh, mam windowsa xp home i nie za bardzo znam się na rejestrze także nie chce mieszać. Acha i przez tego gostka nie mogę się wylogowywać. Prawdopodobnie to jest trojan :|
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
Poprosilas o odpowiedz, Achates Ci ja dal, jezeli nie chcesz tego zrobic to przykro mi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom