Zabranie haseł . . .

Shade-Mash

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
33
Witam mam taki problemik. Jakiś gość ukradł mi postać w grze i zmienił haslo :-( Mam jedynie do niego maila. Czy ktos może mi pomóc w jaki sposób mam odzyskać moje haslo od niego??? Wiem tylko, ze mozna wysłac mu trojana na gg, tylko jakiego i jak go zrobic
 

eddy3291

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 3, 2005
Posty
52
On ci nic nie ukradł, to ty mu to konto dałeś, nieważne czy pośrednio czy bezpośrednio, musiałeś do tego dopuścić.
Zgadzam się z postem powyżej, e-mail do administracji załatwi problem.
 

Shade-Mash

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
33
Napisałem do administracji i nic. Proszę pomóżcie mi. Jak zrobić serwer by on to na maila dostał i bym mial do niego dostęp???
 

JOJOSS

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2007
Posty
32
Zależy co chcesz mu zrobić jeśli chcesz tylko odzyskać hasło to wykradnij mu cookies ...
W takich grach ( ograłem w ogame, thecrims, itp.) można zmienić emalia .. jeżeli on zmieni za swój to nic straconego bo przez tydzień ten twój stary będzie jeszcze dobry więc skorzystaj z przypomnienia ! i hasło przyjdzie ci na pocztę..
 

Shade-Mash

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
33
Niestety przypomnienie już nie działa :-( Powiedz mi jak wykraść cookies ?? Byłbym wdzięczny i jakbym juz mial i odzyskal konto to bym dal ci , ze mi pomogleś
smile.gif
 

JOJOSS

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2007
Posty
32
Tak kelogger to fajna rzecz masz władze nad kompem i kradniesz i wysyłasz co chcesz , gdy panujesz nad kompem to wysyłasz kolejną dawkę trojanów i się zabezpieczasz , jeśli nie uda ci się przeczytać tego hasła zrób screena pulpitu i wyślij mu go, strasz go przecież wiesz co gdzie ma, groź ze zwalisz mu kompa(tylko pisz nie ró
<
i końcu na pewno da ci hasło a jak nie to cookies i final...
 

Shade-Mash

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
33
No ale jaki keylogger??
Jak go skonfigurować by anty go nie wykrył ???
I co mam mu w mailu napisać??
 

NoViCe

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
4
Taksamo mi ktos ukardł konto na 37 uni ogame Oświadczam nik mojego hasła niezna i nik mie niezhackował hasło miałem 10 znakowe niemożliwe do z hackowania ale pie*** już w tą gre bo ukradniecu konta 300 tyś nawed do admina mi sie pisać neichciało
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by NoViCe
Taksamo mi ktos ukardł konto na 37 uni ogame Oświadczam nik mojego hasła niezna i nik mie niezhackował hasło miałem 10 znakowe niemożliwe do z hackowania ale pie*** już w tą gre bo ukradniecu konta 300 tyś nawed do admina mi sie pisać neichciało

I co z tego że miało 10 znaków...
Nic nie jest nie możliwe...
 
Do góry Bottom