zagubiona partycja

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
problem polega na tym ze chcialem przy pomocy programy partition magic 8 przesnies czesc miejsca z partycji na dysk logiczny, ale prad mi wylonczyli i gdzies na poczatq dzielenia komp sie wylonczyl a tera wlonczylem siedze i kompletnie nie widze tej partycji system plikuw fat 32 nie zmieniony wiec nie rozumie win98 kto ma jakis pomysl? CD-rom tera robi za dysk "d" zamiast za e...
sprawa jest wazna bo 60 gb mp3 programuw gier itd h** szczelil
<
oddam wszyskie swe ptk za pomoc
<
 

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
to nie pomoze...to chyba pomoze tylko sciagniecie ponownie PM8 i odwrucenie szkud...tylko jak ja wyczymam zanim mi sie to sciagnie na 400 mb dysku
<
((( moze jednak ktos ma jakiegos pomysla ? :?
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
Wlasnie slyszalem, ze w czasie bawienia sie partcjami MP to w czasie przerwania pradu partycja i wszsytko co na niej bylo idzie sie............... ;(
 

viufrek

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2003
Posty
11
PM (przynajmniej 5.0) ma taką specyficzną fajną właściwość że robi sobie log-i i temp-y. Jak ja przypadkiem wyłączyłem sobie listwę palcem u nogi ( :) ) to po ponownym uruchomieniu PM-a wyświetlił monit o błędzie i spytał czy ma naprawić. Po tym wszystko było jak wcześniej, poza jednym plikiem (może akurat tem plik był w trakcie przenoszenia)! :) Więc o ile mnie instynkt nie zawodzi PM 8 działa na podobnej zasadzie więc problemu raczej nie będzie. :)

P.S.
Ja zmienialem położenie i rozmiar partycji NTFS z tego co pamiętam. Jak miałeś Ext2 to nie wiem. Z Fatem nie powinno być problemu.
 

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
panowie wszysko mi h** szczelil tzn zawartosc dysku ale pocieszam sie faktem ze tera mam porzadek( bo nie mam nic
<
) tagze [po problemie... wesolo nie bylo ale nic mimo wszysko PM8 to dobry program
smile.gif
 
Do góry Bottom