Zakładanie www w neo?

infor7

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2007
Posty
18
Witam, chcialem założyć jakąś prymitywną stronę WWW,jak narazie korzystam z neostrady, z tego co wiem to oni dają za free jakies miejsce na stronke,tylko narazie słabo sie na tym znam i niewiem jak ją i gdzie wrzucić żeby to chodziło-of corse bez opłat....
Może mi ktos kto tak działa cos poradzić?
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Po co w neostradzie się bawić z kontami. Możesz sobie na poczatek założyć konto na yoyo.pl. Poczytaj sobie co Ci oferują i podejmij decyzję. Masz tu link: YOYO
 

eszet

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2007
Posty
9
Ja Ci polecam freebox.pl o niebo lepszy od yoyo.pl bo wolny od reklam
smile.gif
 
M

maciek_

Gość
Sporo jest darmowych hostingów, a jak nie darmowych to w miare tanich, np. boo.pl - platnosc sms, z tym ze na wiekszy portal sie nie nadaje ;]
 

infor7

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2007
Posty
18
Ok wiec zalozylem strone na yoyo.pl na próbę... tylko mam problem z jej odpaleniem... mianowicie gdzie mam wrzucic te pliki strony? Index itd...? NIemoge tam nigdzie znalezc zadnego wczytywania na serwer.... ;/
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
to postaw CMS na yoyo.pl. Masz w opcjach zeby zainstalowac CMS na poczatek sprawdz jportal czy tym podobne
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Ok wiec zalozylem strone na yoyo.pl na próbę... tylko mam problem z jej odpaleniem... mianowicie gdzie mam wrzucic te pliki strony? Index itd...? NIemoge tam nigdzie znalezc zadnego wczytywania na serwer.... ;/[/b]

Ściągnij i zainstaluj program FileZilla wpisz dane z yoyo.pl i mozesz dodawać i usuwać pliki na serwerze.
 

Savitri

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2007
Posty
1
Ok wiec zalozylem strone na yoyo.pl na próbę... tylko mam
Ściągnij i zainstaluj program FileZilla wpisz dane z yoyo.pl i mozesz dodawać i usuwać pliki na serwerze.[/b]

Osobiście polecam Total Commandera. Jest o niebo lepszy, ale spotkałem się z masą sprzeciwów na ten temat. No i nie uważam też, żeby yoyo było dobrym rozwiązaniem, bo za szybko to ci chodzić nie będzie, no i wkurzające są też reklamy. Polecam serwery zagraniczne.
 
Do góry Bottom