Zapłacę za otworzenie pliku !!!

rieper

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2011
Posty
3
Witam.
Mam problem z plikiem o rozszerzeniu .uae. Jest to plik chroniony czytnikiem linii papilarnych firmy UPEK (teraz AuthenTec). Problem jest w tym, że po tym jak zaszyfrowałem plik liniami papilarnymi, nie eksportowałem swojego profilu z oprogramowania Protector Suite na wypadek reinstalacji wina. Potem płytę w lapku szlag trafił i musiałem wymienić na nową bez czytnika linii papilarnych. Nie mogę teraz w żaden sposób dostać do pliku nawet z laptopa kolegi (taki sam jak mój, bo razem kupowaliśmy). AuthenTec nie może również otworzyć pliku, bo jak napisali "nie mają żadnego innego programu deszyfrującego". Czy znajdzie się haker, który da radę otworzyć ten plik? Nie mogę go stracić. Plik waży 1.17 GB.

Pozdr
Rieper

PS: Plik oczywiście jest mój. Są w nim pliki potwierdzające to.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
1.17 GB- Jejejejejejejeny
Wrzuć go na jakiś hosting, spróbuję. Ale jak to będzie serwer keyloggera to Tibii czy jakiegoś innego gówna to masz przejebane.
Peace ;)
 

rieper

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2011
Posty
3
Między innymi są tam moje zdjęcia i moje archiwum gg. Właśnie wymyśliłem, że poproszę kolegę który ma ten sam program i czytnik linii co ja miałem. Zabezpieczy jakieś małe pliki i wrzucę to na serwer. Jeśli komuś uda się otworzyć ten plik to z pewnością mój też da radę.
 
Do góry Bottom