Zapamiętane hasła w FF

Krystian108

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2009
Posty
43
Mam dziwny problem. Otóż patrzyłem na opcję wyświetlania haseł zapisanych w Firefoxie i znalazłem coś dziwnego. Otóż hasła do Yahoo! się zapamiętały (bo nie trzeba ich wpisywać by się zalogować), jednak jak wchodzę w Narzędzia>Informacje o stronie>Bezpieczeństwo to mi się wyświetla, że żadne hasła nie są zapisane. Domyślam się, że to związane z tym, że przy pierwszym logowaniu w Yahoo! dałem "Nigdy dla tej witryny" przy pytaniu "Czy zapamiętać hasło", ale najdziwniejsze jest to, że gdy wchodzę do Edyca>Preferencje>Bezpieczeństwo to tam jest zaznaczone "Pamiętaj hasła do witryn" i yahoo się NIE znajduje na liście wyjątków. Co mogło by to spowodować?
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Może nie jest zapamiętane hasło, a jedynie masz ciastko które cię identyfikuje, ew ciastko sesji które nie wygasa przez co ciągle jesteś zalogowany... Nie wiem jak dokładnie działają metody identyfikacji w Yahoo ale to jedyne "normalne" spoosoby które mi przychodzą na myśl.
 

Krystian108

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2009
Posty
43
Dzięki za wyjaśnienie. A gdzie w takim razie zmienić żeby w yahoo się zapamiętywało hasło, po tym jak już raz kazałem nigdy nie zapamiętywać?
 

Krystian108

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2009
Posty
43
Niestety mało zrozumiałem z Twojego postu, Karol, ale chyba mi chodziło o co innego - jak zrobić by zaczęło zapamiętywać (w stanie kiedy nie zapamiętuje).
 

Ps3udoo

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2010
Posty
2
TO już zależy tylko od Twojej wersji FF. Jeśli chcesz aby zapamiętało napisz najpierw błędne hasło po czym FF spyta się czy chcesz zmienić dane hasło klikasz zmień. następnie wpisujesz poprawne hasło i znów zmień i już powinno się zapamiętać .
Mam nadzieję, iż pomogłem ;)
 
Do góry Bottom