Zarabianie z Hakowania pytanie ile? Wasze doswiadczenia

Status
Zamknięty.

pezet18

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2006
Posty
18
Witam. Nie nazywam siebie hakerem. Interesuje sie tym od tygodnia Ale juz udało mi sie włamac przypadkowo podczas testowania PK na pewnej 14 latce do konta Tibii 82 levela jej brata... Wiem ile lat trzeba poswiecic (okolo 4 lat przy graniu przez 2 godziny dziennie) na takie konto dlatego powiadomiłem go ze sie włamałem poleciłem mu antivira i juz 5 razy mi dziekowal na gg ze mu nie shakowalem heh
smile.gif
Mogłem miec ponad 1000 zl jakbym zmienil haslo i wystawil to konto na allegro ale pieniadze to nie wszystko przypominam wam o tym. Ale po takim przykładzie zastanawiam sie ile zarabiaja na tym ludzie bez zasad moralnych jezeli mi juz po tygodniu nauki tego fachu sie udalo dojsc do takiego konta. Czy to przypadek? Moze... Pewnie nikt nas tutaj nie poinformuje w tym temacie szczerze ze włamuje sie "kradnie" i sprzedaje ale moze napiszcie z jakimi kontami badz ciekawymi informacjami mieliscie do czynienia podczas włamów do cudzych komputerów? Prosiłbym ze szczegółami np. Jak konto do allegro to iel pozytywów. Jak do Banku to ile kasy bylo na koncie itd. Wiem ze sa w bankach jeszcze kody przelewów ale wiem ze ludzie takie rzeczy nawet zapisuja w plikach. Takze potencjalny wlamywacz jak sie dostanie do konta internetowego w banku przez keyloggera to zapewne nie poprzestanie na tym i wysle trojana aby poszperac w plikach. Po prostu wymiencie sie doswiadczeniami swoimi.

Pytanie nr2. Perfect Keylogger- Czyjak juz zrobilem plik tzn serwer owym programem odpowiedni go zbindowalem to czy juz moge odinstalowac PK z mojego kompa i przysylac tylko ten serwer? Czy na jeden email bedzie przychodzilo logi od wielu osob? Pytam sie bo jak odinstalowalem to z cudzych 2 kompów juz mi logi nie dochodza :/

pytanie nr3? Czy do WSK mozna miec stare gg? 6.0 bo mi dzialac nie chcial. Pozdrawiam Kazdą pomoc odpowiednio wynagrodze "Pomógł" o ile sie nie bedzie powtarzac dana informacja
smile.gif
jeszcze raz Pozdro
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
pytanie nr3? Czy do WSK mozna miec stare gg? 6.0 bo mi dzialac nie chcial. Pozdrawiam Kazdą pomoc odpowiednio wynagrodze "Pomógł" o ile sie nie bedzie powtarzac dana informacja
smile.gif
jeszcze raz Pozdro[/b]

VSK !
Można miec stare gg, powiem ci ze musiales cos zle skonfigurowac jak sie wogole nie polaczyl na gg.
 

pezet18

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2006
Posty
18
no własnie zobaczyłem ze sie połączył ale po 2 dniach :/ a jak gosciowi od razu wysłałem to nic nie bylo heh dziwne a teraz wchodze i dostaje 3 informacje ze 3 razy byl online. Jednak dziala
smile.gif
Pzdr
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
Jesli chodzi o GG to też tak miałem
smile.gif
Przyszło mi po 10h wiadomosc
<
A z tym 82lvl to gratuluje uczciwości, mało kto grający w tibie oparł by się pokusie zabrania takiego lvl ;-) Ale z wystawieniem tego na allegro nie masz racji... każdy taki lvl ma Recovery Key'a, w kazdej chwili moze zmienić mail do postaci, hasło :) mógłbyś jedynie zabrać all itemki
smile.gif
Ta postac nie miała przypadkiem nick Xarabek??
smile.gif
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Z ciekawosci zerknalem do tego tematu u ku zaskoczeniu musze powiedziec ze zachowales sie rewelacyjnie! Ile mozna a ile kto zarabia to dwie rozne strony medalu. Ten kto zarabia raczej nie powie o tym glosno bo choc pieniadze sa wielkie to ryzyko jeszcze wieksze. Czy to spam czy praca na uslugach ludzi od cardingu czy wreszcie okradanie bezbronnych ludzi z roznych hasel. Tibia jest lepszym z przykladow. Wlamujac (nie nazwal bym tego tak) sie przez podrzucnie keyloggera mozna okrasc wiele osob nie tylko z tibii. Sam wiesz ile co kosztuje na Allegro. Wyobraz sobie teraz taka sytuacje - piszesz wlasny kod ktory podczepisza pod wmf, jpg, lub mp3 etc. Wiele osob ma latki na OS wiele nie uzywa winampa itd. Czyli mnustwo ludzi odpada. No naturalnie jeszcze sprawa firewalla itp. Sa jednak nieswiadome postacie ktore sa latwym kaskiem. Wstawiasz zpreparowany obrazek na forum o tibii jako twoj avator. Kazdy kto uzywa np. IE i zobaczy obrazek od razu ma zainstalowane oprogramowanie szpiegowskie. Ktore dodatkowo moze samo! rozsylac sie w zalacznikach do ludzi do ktorych ofiara pisze meile... Pomyslow co nie miara... Niech kazdy ma postac na srednim poziomie. Rezultaty? Tysiace zlotych zrabowane!! Szybki sposob na kase na co kto chce. Ale na szczesie wiekszosc ludzi ma sumienie i rozum! Predzej czy pozniej mozna wpasc zafajdac sobie wizerunek papiery... Zamiast tego mozna pisac cos anty i sprzedawac tez na Allegro! Teraz okradniesz i zarobisz ale w przyszlosci nikt Ci za cos takiego nie zaplaci. Zatem lepiej dbac o ksywke i wizerunek juz teraz
smile.gif
 

MafiAmiX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
65
No, miło mi to słyszeć
<
Ja również musze Cie pochwalić, po raz pierwszy widze osobe, która gra w jakies mmorpg i po poznaniu hasła do obcego konta oddaje go włascicielowi
<


Co do "łupów" (że tak to ujme...) to duzo tego było, nie powiem, a najciekawsze?
hmm...
1. kompromitujące zdjecia mlodszego brata pewnej dziewczyny, ktory zalozyl jej bielizne (na ubranie na szczęscie :-D - czego to ludzie nie robią w domach
<
)
2.nagrane jak dziewczyna (ta sama co w pkt.1) sobie spiewa, a raczej fałszuje razem ze swoim chlopakiem (no, ale to raczej takie jedno z normalnych) :wink:
3.duzo innych kompromitujacych zdjec ktorych nie chce mi sie spisywac tutaj
<

4.okolo 150 000 nazwisk wraz z jakimis numerkami typu "sygnatura: IPN BU 0833/554 jednostka: SUSW nazwa_bazy: akta osobowe" do tej pory niewiem co to
<
(te 150000 nazwisk to wszystkie z mojego miasta... - przynajmniej juz wiem ile okolo mieszka u mnie w miescie ludzi
<
)
5.ostatnio: dane goscia i jego cc num wraz z potrzebnymi kodami - na to praktycznie moge se tylko popatrzec
<
bo nie chce skonczyc w pierdlu za poslugiwanie sie nie moją kartą kredyt. :wink:
6.nie chce mi sie dalej wymieniac, wiec skoncze na tym :-D

co do kont allegro? dane osobowe?
pozwól, że na ten temat sie nie wypowiem
<


Pozdrawiam
I polecam wszystkie "łupy" zachowywac dla wlasnej satysfakcjii i pamieci :mrgreen:
Potem swoim wnukom to pokażesz i powiesz "popatrz wnusiu, dziadek wjebał sie do serwera darmowego dostawcy serwerow pod strony" :wink:

Pozdrawiam
MafiAmiX
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Akcja rozegrala sie z 2-3 miesiace temu, kumpel dal mi haslo do jednego numeru gg. No ja sie oczywiscie zalogwalem a co bym mogl zrobic innego patrze o lista kontaktow jest i pare osob dostepnych , ktore do mnie zaczely pisac osob tych nie znalem przeciez pytaly sie o jakies glupoty
np. czy pujde z nimi dzis w nocy do baru odpowiedzialem ze pujde a ten ktos przeiez rano byles chory, musialem kity walic ze juz mi przeszlo.
Napisalem do jednej osoby i zapytalem sie zeby podal mi adres e-mail to mu wysle fajna fotke. Kolo podal mi fotek ja zadowolony i wchodze sobie na strone serwera na ktorym mial poczte i daje Zapomnialem hasla, i pojawia mi się pytanie jak ma na imie jego pies? No to ja do tego goscia na gg co mi podal wczesniej adres pytam sie jak tam twoj pies? a puzniej jak on sie wabi bo zapomnialem? ten mi odpowiedzial ja juz zadowolony.
wiek i ten mialem w katalogu publicznym zapytalem sie jeszcze o urodzinki kiedy ma to wpadne
<
podal oczywiscie
<
I w ten sposob zdobylem konto do jego skrzynki pocztowej na ktora sie zalogowalem, na skrzynce same syfy glupoty mp3 itp. Ah i byly hasla do allegro oraz jakies faktury elektroniczne z banku przesylane, na tych fakturach bylo wszystko gdzie mieszka jak sie nazywa itp.

Po wszystkim powiedzialem mu na gg ze ja nie jestem tym za kogo sie podaje i zeby lepiej zeby zmienil haslo do skrzynki pocztowej, kolo byl zdzwiony.
Ustawilem opis w gg "Hacked" i zamknolem gg.

Potem swoim wnukom to pokażesz i powiesz "popatrz wnusiu, dziadek wjebał sie do serwera darmowego dostawcy serwerow pod strony" :wink:[/b]

Zrobie to samo popatrz synku tatus sie wjebal sie...
 

pezet18

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2006
Posty
18
Witam ponownie. Owa postac nie miala takiego nicka a pozatym nie miala wykupionego PACCa czyli nie posiadała reckeya czyli nie odzyskałaby hasła. Duzo ludziom sie wydaje ze Kazdy wyzszy powyzej 50 lvl ma Pacca czyli tez reckeya ale to nieprawda. PACC na 3 miesiace kosztuje okolo 90 zł i sie na pewno nie zwraca. Myslisz ze łepków stac wydawac 30 zł miesiecznie na gre? Szczerze wątpie.

Druga sprawa to dzieki za slowa uznania heh. A pozatym fl3a wiesz sam doskonale ze ryzyko wpadki (konflikt z prawem) jest znikome jezeli chodzi o kradzieze kont do gier szczegolnie Tibii czy też innych. Zaden rodzic nie potraktuje dziecka powaznie jezeli sie poskarzy ze zostal shakowany czy nawet Polska Policja sie zasmieje mu w twarz. Tzn tak mi sie wydaje ale raczej jest to prawdziwe ;] "...Bo to Polska nie elegancja Francja..."
smile.gif


Trzecia sprawa czy otrzymam pomoc na pytanie nr 2? z góry thx
smile.gif


Czwarta sprawa to uwaga do fl3a. Cenie cie bardzo gdyz uwazam ze posiadasz niesamowita wiedze na ten temat jak czytam twoja niektóre wątki to czarna magia dla mnie ale nie musiałes dawac instrukcji jak odpowiednio hackowac takie konta
<
Ale mimo wszystko najlepszym sposobem według mnie byloby jest to opisane w innym dziale "instalowanie trojana poprzez www" w tym przypadku keyloggera. Dziwie sie ze nikt jeszcze tego nie opisal dokładnie tego sposobu gdyz jest wiele stron głównie (auto cenzura) w których jakies duperele po zaznaczeniu "Yes" instaluja sie na kompie. Pozdroo

Ps. Hehe niezłe łupy
smile.gif
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Moze problem ryzyka nie dotyczy pojednczych kradziezy ale jesli ktos kradnie na wieksza skale to co innego. Znacznie gorzej jest z spamem i spyware bo ludzie ci placa brudnymi pieniedzmi... To co napisalem o rozsylaniu moze okazac sie wam bzdura lub czyms innym ale to prawda. Nie jaet to czarna magia
<
Na szczescie by cos takiego zaimplementowac nie starczy posiadac DevCPP. Nikogo nie namawiam ale i nie zabraniam - tylko przez nauke mozna dojsc do slusznych wnioskow. Sam nie tak dawno do takich doszedlem (czytaj czemu moj keylogger nie ujrzal swiatla dziennego). Jesli chodzi o lupy to raczej nie ma sie czym chwalic - mozna powiedziec ze zdobylo sie dostep do konta meilowgo haslo do giery banku czy gdzie indziej. Wieksza satysfakcje daje bezzwloczne poinformowanie uzytkownika a nizeli przegladanie prywatnych danych. Po co komu wiedziec ze ktos ma kota o imieniu Kutafon, ze lubi zakladac damskie ciuszki, ze oglada strony (auto cenzura) czy wreszcie ze jego matka kupuje na allegor gacie miedzyplanetarne. Ludzie maja zboczenia upodobania i tajemnice. Chyba mniej szkodliwe jest wykasowanie meili niz ich przeczytanie.

Teraz troche na inny temat. Dzial tutoriale powinien zamiast technik "hackerskich" zawierac techniki anty. Jak myslicie czy jest trudniej uzyc trojana czy wykryc go u ofiary? Napisac keylogger czy program szukajacy i zabijajacy keyloggery? Nie jest to znow czarna magia (choc Black Metal lubie
<
) a pomysl na kase. W przyszlosci taka wiedza moze sie tylko przydac. Bo co powiesz(cie) pracodawcy? No wie Pan pisalem trojany i kradlem hasla? Czy - Zajmowalem sie bezpieczenstwem i mam na koncie takie i takie programy do sledzenie i zabijania, zdalnej administracji, pomocy... Na UC byla propozycja by przerobic trojany na pomocna narzedzia ale zostala ona przemilczana i raczej nie przez brak wiedzy...

Mam propozycje tylko nie wiem jak z realizacja :| Jak na razie sa punkty za pomoc na forum. Milo by bylo zalozyc Dzial dotyczacy wylacznie pomocy, pisania programow anty i do pomocy zdalnej itp. Mozna by tam opisac jak bronic sie przed atakami przez www etc. Zamiast pisac setki pytan i odpowidzi na temat logow Hijackthis mozna by napisac faq jak go uzywac jak analizowac logi jakie procesy za co odpowiadaja... Taki kacik wiedzy dla jeszcze niewtajemniczonych. Osoby ktore indywidualnie pomagly by poszkodowanemu moglyby uzyskac od niego w postaci np. pm do moderatora punkt za pomoc. Punkt ten zostal by dodany do np. statusu przez moda/admina. Byl by on szczegolnym wyroznieniem za prawdziwa pomoc. Np. mozna by dawac dodatkowe punkty za pisanie faq uzupelnianie ich oraz pisanie innych porad (sprawdzonych krok po kroku) jak i programow do ochrony. Wiedze dzieki temu mozna zdobyc ogromna ale i zaufanie oraz szacunek. Zreszta sami napiszcie co o tym myslicie. Ja tylko podpowiadam.
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
@up Fl3a
smile.gif


Zgadzam się z tobą, tym bardziej, że nie raz już mi pomogłeś na PM i należało by Ci się coś oprócz "Dzięki bardzo, pozdro"
smile.gif


Co do tego Pacc...
Napewno nie miał nigdy?. To, że nie miał w tym momencie nie znaczy, że nie mial nigdy
smile.gif
Po upłynięciu ważnosci pacc rec key jest dalej ważny
smile.gif
 

svard

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2006
Posty
4
gratuluje uczciwości... ja bym jednak wziął itemy ;p tzn nie wszystkie ;p, ale w sumie jeśli grasz w tego mmorpg to ja na niejscu tych hakniętych z dobrej woli albo dałbym ci protecta [to chyba tam tak leci] albo zaplacił ci w kasie [tibijskeij ;p].. Ale Wielkie GZ za uczciwość.. w sumie zarobiłbyś jakieś 150zl na ich itemach... A i są sposoby na recorvery key .... masz maila tej osoby to i tak masz wszystko ;] bo ona sie rec key a ty znowu zmieniasz passy..
 

nick963

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2005
Posty
12
ale sie rozpisujecie jak jakis human
<

ja tam buchnolem pare stronek internetowych meili gg itp. ale nic z tym nie robilem zobaczylem i zostawilem

ale w jednym przypadku sie zabawilem mojemu koledze z klasy buchnolem emaila
i powiedzialem zeby kupil mi kole to mu oddam on mi oczywiscie nie uwiezyl
ale jak mu powiedzialem jakie mal haslo do meila i co na nim bylo to mi kupil kole
zupelnie nie potrzebnie bo nie zmienialem mu hasla do meila mogl wrucic do domu i se zmienic
smile.gif
ale przynajmniej zaspokoilem pragnienie
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
pezet 1000zl to nie duzo =) zreszta jak bylo naprawde nikt tego ci nie potwierdzi, game is game ale co zrobil bys jak np. dal bym ci kilka "pelnych" namiarow kart kredytowych oraz dane osobowe adres zamieszkania posiadaczy kart itp. ?
<


nie jedna osoba umie tutaj zarobic poprzez oszustwo - ale odradzam tego, cos pojdzie nie tak policja z nakazem prokutatora zabiera tobie kompa, czasami biora samo hdd mi zabrali cala "kaste" = (okolo pol roku minelo i nadal nie odzyskalem mojej NIUNI
<
)
 

xefaron

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2006
Posty
6
Tibii 82 levela jej brata... Wiem ile lat trzeba poswiecic (okolo 4 lat przy graniu przez 2 godziny dziennie) na takie konto

Buhahahah ja w 3 miechy wbilem 80 ... sam 20 mozna wbic przez 1 dzien a ty mi tu mowisz ze 4 lata ? hahahaha :hahaha: (wiesz mi, dawno sie tak nie usmialem) i cos mi kumpel mowil ze typ wbil 200 prze nie cale 2 lata
<


dlatego powiadomiłem go ze sie włamałem poleciłem mu antivira i juz 5 razy mi dziekowal na gg ze mu nie shakowalem heh
smile.gif


I niech zgadne podales mu pewnie swoj adres imie i nazwisko i poradziles mu zeby poszedl na policje ;p :hahaha:

Mogłem miec ponad 1000 zl jakbym zmienil haslo i wystawil to konto na allegro

Napewno zmiana hasla by ci cos dala .. od czego jest odzyskiwanie haslo przez poczte i red key (jakbys mu zabral konto w tibi i maila), Juz nic nie mowiac jaki bys mogl miec przypal zato ;/ (a wogole to :hahaha: )

ale pieniadze to nie wszystko przypominam wam o tym.

Z tym tez sie nie zgodze
<
 

xefaron

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2006
Posty
6
Czemu ? ;] bo powiedzialem prawde która jest logiczna ?, a wogole oprucz tego to i tak mu cos nie wieze ... noobek ktory ma max 10 lvl (jak wogole wyszedl z rooka :hahaha: ) niby haknol 80i nie wziol mu itemkow ...
 

Immonis

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
10
Originally posted by pezet18
Witam. Nie nazywam siebie hakerem. Interesuje sie tym od tygodnia Ale juz udało mi sie włamac przypadkowo podczas testowania PK na pewnej 14 latce do konta Tibii 82 levela jej brata... Wiem ile lat trzeba poswiecic (okolo 4 lat przy graniu przez 2 godziny dziennie) na takie konto dlatego powiadomiłem go ze sie włamałem poleciłem mu antivira i juz 5 razy mi dziekowal na gg ze mu nie shakowalem heh
smile.gif
Mogłem miec ponad 1000 zl jakbym zmienil haslo i wystawil to konto na allegro ale pieniadze to nie wszystko przypominam wam o tym.

Pierdu pierdu ja wbilem 120 ek w ciagu roku siedzac po 3h i sprzedalem za 800 wiec nie gadaj glupot ;] Aha pozatym widze ze jestes noobem gdyz to nie jest jakies gowno ale dosc pozadna gra jak na ta grafike dlatego sa zabezpieczenia a jak mial 82lvl to pewnie tez pacc wiec mial recovery keya a to oznacza ze nawet jakbys zmienil maila po miesiacu to on by go zmienil w ciagu 2 minut...
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Nie skierowanie tylko do ciebie, ale także do innych osób, które mowią, że można dużo szybciej taki lvl zrobić. To sie rozkłada na wiele czynników, na przykład PACC, który daje naprawde dużo a to, że ktoś ma 82 lvl to naprawdę nie mówi, że musi miec PACC (był kiedyś na Danubi 100+ Knight bez PACC). Do tego czy ktoś gra z tobą czy expisz sam bo możecie robić wypady na lepsze potwory.. .
Nie kieruje tego w sumie do osoby, która cytuje, bardziej do tego kto pisal, że w 3 miechy wbił 80+ lvl. Komentarz : Sluchaj no jeżeli każdy by siedzial przy kompie tyle co ty dziennie, to też mógłby wbić taki lvl w takim czasie. Zrozum, że inni muszą jeszcze się pouczyć oraz nie chcą robić z siebie "Maszyn do lvlowania" i chcą mieć z gry także przyjemność.

Tyle odemnie :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keylogerr

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2006
Posty
15
heh....ja jestem niezmirnie wdzięczny tej stronce,bo dzięki niej zarobiłem już ponad 200zł...praktycznie nic nie robiąc...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom