Zastanawiajaca ilosc otwartych polaczen w CMD

nocnymajster

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2013
Posty
3
witam od niedawna interesuje sie bardziej rozszerzona wiedza o komputerach niz tylko gierki i filmy na komputerze i natrafilem na pewien dziwny fakt w mojej konsoli. Jak w temacie, dziwi mnie ze programy bez pid'u maja ustanowione jakies ip zewnetrzne do wysylania i dlaczego jest ich tak wiele?
zalaczam 3 zalaczniki, ps wylaczylem wszystkie programy poza jednym chomikuj przed robieniem screanow. telnet wylaczony avg na kompie. Jakies posluchy? czekam na opinie badz jakies rady zeby zniwelowac te wkurzajace wartosci, tak dla pewnosci ;)




hc.1.jpghc.2.jpghc3.jpg
 

nocnymajster

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2013
Posty
3
Dziwne ***** tylko ze nagle obrazki z png na jpg sie przerobily cos mi tu smierdzi ito mocno. Tylko pytanie poco kto kolwiek mialby sie wtakie smieci bawic?
btw wiedzac ze nawet gdyby nie poszedlbym z tym na poliicje?
 

nocnymajster

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 5, 2013
Posty
3
Bez tytułu.pngkolejna ciekawostka w moich sterownikach karty sieciowej znalazlem nietypowe polaczenia i juz powoli zaczyna mnie to wkurzac, niech sie ktos zainteresuje nie wierze ze nie potraficie ;)
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Sprawdź sobie np. na who.is adresy IP połączeń. Jeżeli to np. serwer Microsoft czy np. aktualizacja Google to ok.
 
Do góry Bottom