Zawieszanie się komputera.Filmy.

Szymonen

Użytkownik
Dołączył
Październik 20, 2006
Posty
14
Witam. Mam pewien problem, gdy włanczam film (obojętnie jaki) obojętnie jakim odtwarzaczem to mi się zawiesza komputer. Nie dawno ulepszałem komputer moze w tym tkwi problem. Kodeki odinstalowałem i zainstalowałem na nowo i nic. Nie wiecie czasem co zrobić żeby komputer mi się nie zawieszał?
 

Zergi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2007
Posty
136
Tzn ? Zmieniales płyte główną? Najlepiej zawsze jest zrobic reinstalke windowsa jak sie kupuje nowy sprzet ;p Wtedy nie musisz zbytnio sie męczyć z nim ;p Spróbuj zainstlować sterowniki... Gdybym jeszcze widział co dokupiłeś;p

pzdro
 

Szymonen

Użytkownik
Dołączył
Październik 20, 2006
Posty
14
Zmieniałem kartę graficzną i pamięc RAM. Procesor mam trochę słaby 1.6 Ghz to może mieć jakieś znaczenie no ale napewno nie że się by całkiem zawiesił komputer. No a fakt jeszcze nie przeinstalowałem windowsa. Filmy online na stronach mi działają. :/
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Może masz za słaby zasilacz i gdy przy próbie otwarcia filmu jest wykozystywane więcej procka i karty graf to poprostu restart.
Czy przy grach też tak robi??
 

Szymonen

Użytkownik
Dołączył
Październik 20, 2006
Posty
14
No właśnie przy grach się tak nie robi nawet na takich które wymagany procesor mają wiekszy niż mój. Też o tym myślałem i próbowałem obciążyc procesor jak się da i nigdy nie było takiej sytuacji jak przy filmach. Wiem że to jest dziwne ale jak wchodze na www.gry-online.pl i chcesz poczytać o jakiejś grze robi się to samo.(nie przy artykułach)
 

Zergi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2007
Posty
136
Spróbuj użyć programiku System Mechanic, jak to nie pomoże to najlepsza będzie reinstalka ;]
 
Do góry Bottom