Zawieszenie neo...

dragoner

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2007
Posty
108
Wiec tak mam 2 problemy i prosze o powiedzenie czym to jest spowodowane i prosze nie pisac postw zadzwon na 0800 102 102 bo to mnie wkurza dzwonie obiecuja ze zrobi i nic nie daje

1. Na pocztku posiadania liveboxa WSZYSTKO BYLO OK ale po jakims czasie 3-4 mc net zacząl sie rozłączac (nie ma dnia zeby sie chociasz raz nie rozlaczylo) diodaa z obrazkiem "@" miga (traci synchronizacje polaczenia czy cos w tym stylu). czym to jest spowodowane

2. posiadam 2 kompy i liveboxa jeden komp jest polaczony przez kabel erthnet a drugi przez usb gdy wlaczam bitwe o srodziemi 2 (taka gra) i probuje grac przez lan to lipa net sie zawiesza i trzeba go zresetowac, na poczatku myslalem ze trzeba porty odblokowac ale nic, znalazlem odpowiednie porty do tej gry odblokowalem i nic potem juz w ogole wylaczylem zapore w liveboxie i ciagle sie net zawiesza i trzeba liveboxie dac restarta a i grac tez nie moge. CZym to spowodowane? wiem ze moze tak grac!
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Rozłączanie jest dzięki modemowi
<
Radziłbym kupic porządny router ADSL.
 

Szuja

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
112
To ja też dołączam się do tematu: Mógłbyś ktoś polecić jakiś dobry i sprawdzony router adsl ?
 

dragoner

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2007
Posty
108
nie jestem zbutnio w temacie ale wystarczy kupic ruter z jakiegos sklepu podlaczyc go do gniazda telefonicznego wpisac hasla neostrady i podlaczyc do niego komputery tak?
 

harrie

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2007
Posty
19
a i jaki router byłby dobry? mozliwie jak najtańszy Dlink? Linksys? moze Pentagram?
 
Do góry Bottom