zbindowanie z *.bat

IKS

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 12, 2005
Posty
6
mam juz wszystko ustawione tylko ze brakuje mi jak zrobic to zeby na pulpicie ofiary zostal jedynie plik maskujacy. Chodzi mi o to ze potrzebuje komendy ktora by usunola plik bat z puplitu. A teraz napisze wam co juz zrobilem i o co mniej wiencej chodzi i po to zeby sie nie posypaly ewentualnie podobne propozycje:
1 dobindowalem drugi plik bat ktory ma usunac ten plik bat ktory znajduje sie na pulpicie i jest problem, poniewaz sciezka do pulpitu u kogo innego w win XP bedzie wygladala inaczej z uwagi na inna nazwe usera chyba ze jest jakas uniwersalna sciezka do pulpitu bo odziwo prosta rzecz a jest problem
2. probowalem wpisac komende po ktorej ten plik bat sam sie skasuje i dziala, ale wtedy i tylko wtedy jesli ten plik bat nie ma wpisanych innych komend do uruchomienia jakis procesow chyba ze jest jakies polecenie ktore pozwoli przeskoczyc do innego procesu mimo tego ze jest uruchomiony tamten przykladowo
plik bat ktory ma uruchomic server w katalogu C po czym sam skasowac siebie
<


c:server.exe
del setup.bat

i plik setup.bat zostanie usunienty ale dopiero jesli wylonczymy proces c:server.exe jak tez wspomnialem wczesniej probowalem go usunac innym bat ale niestety nie widzi on sciezki pulpitu :/

czekam na wasza pomoc i sugestje
<


EDIT

problem sam roziwiazalem temat mozna zamknac
 
Do góry Bottom