Zdalne zainstalowanie keyloggera

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
Zainstalowalem serwerek g@dughost na kompie pewnej osóbki...jak wiecie programik jest spox ale ma jeszcze dośc malo funkcji. Niemniej jednak ma sciąganie z sieci plików .exe i uruchamianie ich...czy w ten sposób moge dolozyc komuś jakiegoś keylogera???

Z oczywistych względów wazne jest by:
- instalacja odbyła sie niezauważona
- praca programu nie była zbytnio widoczna...ikona w zasobniku odpada
- program przed instalacja dał sie finalnie skonfigurowac (adres e-mail) hmmm wsumie moglby to zgrywac do pliku ale ze sciaganiem w g@aduGhost są cos problemy.

POZDRAWIAM
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Odp

Musiałby być keylogger (oddzielna aplikacja) w którym przy instalacji serwera nie byłoby żadnego komunikatu ani żadnych innych "atrakcji" wizualnych. Aby go zdalnie zainstalować Gadu-Ghost musiałby mieć opcję wysyałania i uruchamiania plików.
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
no wlasnie taki mi się marzy
<


a co do g@duGhost to przeciez ma polecenie #www2exe służące do pobrania i zainstalowania programu z sieci...opieram sie na #help - nie testowałem...wrzucam na serwer takiego keyloggera polecenie #www2exe i się ciecze.

tylko czy taki keylogger bez kwiatkow wizualnych jest ??
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Odp

Z tym poleceniem do GGhosta to nie wiedziałem, bo go nie używam. A co do keyloggera to taki jest - mój własny
smile.gif
. Już jednego klienta mam w kolejce
smile.gif
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
- a za czym ta kolejka?
- do "Ostatniej paróweczki hrabiego Barickenta"
- eee to dlamnie już niestarczy
<


wiem ze nie uzywasz g@aduGhost bo masz swoj progs antynatowy od roku
<
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Odp

Jeżeli Ci zależy na tym keyloggerze, to zapraszam na priva.
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Zainstalowalem serwerek g@dughost na kompie pewnej osóbki...jak wiecie programik jest spox ale ma jeszcze dośc malo funkcji. Niemniej jednak ma sciąganie z sieci plików .exe i uruchamianie ich...czy w ten sposób moge dolozyc komuś jakiegoś keylogera???
tak, po to jest ta funkcja

Z oczywistych względów wazne jest by:
- instalacja odbyła sie niezauważona
- praca programu nie była zbytnio widoczna...ikona w zasobniku odpada
- program przed instalacja dał sie finalnie skonfigurowac (adres e-mail) hmmm wsumie moglby to zgrywac do pliku ale ze sciaganiem w g@aduGhost są cos problemy.

POZDRAWIAM
to zalezy juz od twojego keyloggera,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom