Zdalny pulpit

RyD0_0

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2006
Posty
1
Czy istnieje progem do wlamywania sie na zdalny pulit jeslitek to jaki i jak go używac??
 

_MaVeR_

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 26, 2005
Posty
204
chyba chciales powiedziec wlamywac sie do kogos i widziec pulpit i mozna klikac
<
jak tak to nasty xp optix pro ....
 

Rallyboy

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2006
Posty
1
Witam. A czy osoba bedaca raczej laikiem jest w stanie cos takiego wykonac? Znalazlem programy sluzace jako "zdalny pulpit", natomiast wszystkie wymagaja instalacji na drugim kopmuterze czesci programu - hosta. Jeden z nich mial nawet mizliwosc ukrycia ikony dzialania programu na hoscie ale tez wymagal uprzedniej instalacji i konfiguracji. Ja mam tylko jedna potrzebe - chce p[oprzez zdalny pulpit skopiowac pliki tej osoby bo ona twierdzi ze ich nie ma i nie chce mi sama poslac
smile.gif
Kontak z nia mam przez tlena...
Czy jest mnie ktos w stanie przeprowadzic przez taka akcje azebym mogl miec dostep zdalny do folderow i plikow tej osoby?
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
@Rallyboy
Zyjemy w takich czasach ze niestety tak, wystarczy dowolny ostatnio wydany trojan.
 

Royal

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 18, 2006
Posty
20
Mógłbym prosic o linka do jakiegos z tych programów do włąmywania się na pulpit innego kompa...z góry thx...
 

maly24

Użytkownik
Dołączył
Listopad 8, 2006
Posty
2
jak wejsc na czyjegos kompa???

Witam mam problem potrzebuje odyskac plik do gg bo mi ukradziono gg jak mam to zrobic??
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
czekaj czekaj...

gdzieś już widziałem temat o zhakowanym numerze GG...otóż poszkodowany napisał do WŁADZ GADU GADU o niniejszym problemie, przysłali mu na maila formularz z paroma pytaniami, który miał wypełnic i odesłać....przyszło mu hasło a ponadto dostał listę IP, z których sie ostatnio logowano na takowe konto....

myśle, że Ty też powinieneś tak zrobić....

PoZdRo ... ;]
 

Daw1deX

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
59
do LiL BLaCK 96:

Tak ? hmm..poszukam sobie coś o tym..a Ty możesz też znaleść zródło tych informacji i podać ten topic :pPP

Hmmm...ale dostał logi IP ? z tego co wiem to takie rzeczy tylko na wniosek policji...ale może się myle. ;]

Pozdro.
 

Daw1deX

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
59
Kiedyś prosiłem o logi IP z poczty...dostałem odpowiedź, że logi owszem są ale tylko udostępniane są na wniosek policji...jedynie udało mi się odzyskać login i hasło do skradzionego konta.. IP już się nie dowiedziałem... być może dowiedziałbym się komu się chciało bawić..
Chociaż i tak providerzy niechętnie udzielają informacji o danych osobowych klienta o tym i tym IP.
Poczta na serverze o2 (tlen).

Nie wiem jak tam z GG :pPP ale też może być podobnie ;]

Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom