zdrada a sms

Status
Zamknięty.

mundi131

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2010
Posty
3
witam , od jakiegos czasu mój facet dostaje o róznych dziwnych godzinach sms, jak pytam kto to to mi odpowiada zawsze ze to z pracy. myśle ze mnie zdradza. czy jest jakis sposób aby odczytac z kim lub o czym tak zawziecie smsuje. nie mam fizycznie dostepu do jego telefonu bo nie rozstaje sie z nim, a coraz czesciej tez nie ma go w domu. pomóżcie :(
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Hyh nie używa poczty do komunikacji lub gg ?
Wiesz najlepszym sposobem jest po prostu zapytać...
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Zdaje się, że phreakerów tutaj nie ma... : d Z tego co pamiętam program BT_INFO miał funkcję czytania czyichś smsów, tyle że musisz jakoś szprytnie wymyślić jak się podłączyć : >
 

untam3d

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2009
Posty
36
Odnośnie BT_INFO:
@mundi131 - Upewnij sie ze twoja komorka, jak i komorka delikwenta posiada nadajnik Bluetooth. Nastepnie znajdź sobie aplikacje o nazwie BT_INFO, wgraj ja do swojej komorki, uruchom bluetootha i wlacz aplikacje. Teraz wyszukaj pobliskie urzadzenia, jesli znajdziesz komorke (urzadzenie) swojego chlopaka - wskazujesz je aplikacji, a ta sproboje nawiazac sesje polaczeniowa. Jesli wszystko sie uda, aplikacja odpowiednio przedstawi Ci zakres dzialania (menu) z opcjami DOSTEPNYMI dla "atakowanego" telefonu. Widzisz, opcja odczytania bazy SMSow ze zdalnego telefonu, nie jest dostepna dla wszystkich aparatow.
Jak juz wspomnialem, podlacz sie pod jego telefon, jednak aby to zrobic, bedziesz musiala dorwac sie do Jego telefonu na chwile, w NIM URUCHOMIC nadajnik BLUETOOTHA, a nastepnie podczas polaczenia przez aplikacje BT_INFO, w tym aparacie wyskoczy monit z zapytaniem czy nawiazac polaczenie Z TWOJA KOMORKA. Wtedy musisz natychmiastowo zaakceptowac to polaczenie (najlepiej ustaw aby zawsze akceptowalo polaczenia od twojej komorki) i mozesz spokojnie odlozyc nie swoj aparat, odejsc na max. ok. 10m i uzywajac opcji pobrania bazy SMSow, pobrac tąż baze i ja sobie przejrzec.

Milego szpiegowania, podsluchiwania i naruszania prywatnosci ;]
 

Ziomaloo

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2007
Posty
11
Można też po prostu łatwiej sprawdzić. Wynajmując jakiegoś nastolatka, który chce trochę zarobić, by po wyjściu męża śledził go, wtedy dowiesz się czy faktycznie idzie do pracy. Jeśli jednak nie chcesz sprawdzić tego w ten sposób, możesz spróbować tego co kolega wyżej zaproponował, lecz czy działa, nie wiem bo nie sprawdzałem.
 

untam3d

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2009
Posty
36
@Zimaloo: działa, bo sprawdzałem, znaczy się czytałem w ten sposób już smsy.
Nie ma co się oszukiwać, chyba każdy kto poznał tą "zabawkę" musiał sporóbować każdej opcji...
 

Ziomaloo

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2007
Posty
11
widmo17 zdaje sobie z tego sprawę, ale kobieta ma normalny problem i nie jest hakerką więc tylko proponuje łatwiejsze rozwiązanie.
 

Ormin_1337

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2010
Posty
1
Co nie zmienia faktu, że takie rzeczy powinno się załatwiać w inny sposób. Ale mi związek, gdzie jeden drugiego szpieguje.
 

mundi131

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2010
Posty
3
dzieki za podpowiedź, zastanowie sie czy to wykorzystac, bo nie lubie takich podchodów, ale jak przegnie pałe to bardzo to rozważe, skoro działa. A tak na marginesie to każdy ma kiedyś taki czas krótszy bądź dłuższy , że poprostu musi wiedzieć i kropka.

Jszcze raz dzieki panowie.
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Wynajmując jakiegoś nastolatka, który chce trochę zarobić, by po wyjściu męża śledził go, wtedy dowiesz się czy faktycznie idzie do pracy.
Ogranicz oglądanie telewizji. :)

Zainteresuj się aplikacją od Googli, coś w stylu GPS'a na telefon, musisz poszukać więcej informacji, bo w tej chwili nie mam pod ręką tego softu.

Na pewno z góry zostaw rzeczy ze sklepów typu: "wykryj zdradę" itp. - koszt urządzeń tam sprzedawanych jest często o kilkaset procent większy, niż jak gdybyś szukała owego sprzętu w normalnych sklepach nie zaznaczając do czego Ci posłużą. ;)

Nikomu nie płać, gdyż na takich sprawach ciągną najwięcej pieniędzy.
Spróbuj działać sama, często prawda jest gorzka, więc lepiej zakończyć związek w przypadku braku zaufania.

Proponowałbym raczej wziąć po prostu telefon i przeczytać SMSy, jeśli nie ma tam nic co mogłoby mu zaszkodzić, to nie zareaguje negatywnie, prawda? ;)
 

mundi131

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2010
Posty
3
zapytałam po prostu, no i skonczyło się, nie skorzystałam z podstępów ani śledzenia. Cóż życie,najwyraźniej nie bylismy sobie pisani. Dzięki kochani za pomoc. Temat można zamknąć. :mellow:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom