Zlamanie klucza wep lub wpa windows7 Anglia

xbadi13x

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2009
Posty
3
Witam szanownych kolegów.Mam taki problem typu:Nie mogę rozszyfrować jak złamać klucz wep.Mam laptop Acer Aspire 5737Z z systemem windows 7 czy możecie coś poradzić?Odpalam program Airowizard i tu jest problem nie mogę zrobić Airserv-ng.Włancza sie tylko na sekunde!?Ogladałem już wiele filmów na ten temat,i zdaje mi sie że to jest wina sterownika.Ponieważ jak widziałem filmy to powinna być wersja 4.2.2.104.Ale jak zainstaluje taki ster to pojawia mi sie w menadżerze żółty trójkąt i potem Airowizard już nie widzi tej karty sieciowej.POMOCY!??Karta sieci to Atheros AR5B91 Wireless Network Adapter.I mam jeszcze karte na usb nazwa:Gigabyte model GN-WBKG. To chyba tyle.Prosze o POMOC:(
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
Ty nie masz problemow z lamaniem pakietow ivs WEP tylko z sama metoda ich zbierania.

O ile dobrze pamietam do sniffowania pakietow ivs o danym adresie bssid sieci wykorzystuje sie sniffer airodump-ng z pakietu aircrack.

http://www.aircrack-ng.org/doku.php?id=airodump-ng

Zbierz z 100 000 ivsow (z metoda injekcji lub bez jak chcesz) i poddaj ten zbior lamaniu metoda ptw (np aircrackiem).

Uwazam ze na win7 to zadne lamanie, lamersko kazdy pobiera przepisane sterowniki peek i chwali sie jak to zlamal WEP z videoarta ...

Schody zaczynaja sie tam gdzie siec jest szyfrowana WPAII CCMP z metoda AES oraz serwerem autoryzacji userow radius ...
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Zainstaluj sterownik tak zeby pokazywalo karte jako Atheros Wireless Network Adapter (Instalujesz sterownik manualnie,odznaczasz opcje pokazywania tylko zgodnego sprzetu,i pojawi Ci sie wlasnie cos takiego.
 

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
a wystarczyło by byś ściągnął backtracka 3, wrzucił na pendriva i uruchamiał byś sobie linuksa i wsyztsko by grało, też keidyś byłem przeciwny, a raz ściagnąłem to żaden windows się tym nie równa.
 

xbadi13x

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2009
Posty
3
nie linuxa po co isc na łatwizne,bylo by dobrze jakby mi sterow nie wywalal to by bylo ok triplex moglbys jasniej to opisac?

a gdzie sie to odznacza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

loglorus

Użytkownik
Dołączył
Listopad 5, 2006
Posty
54
oj wystarcyz zwykly whireshark do sciagania pakietow. Aircrack obsluguje pliki cap. Poza tym czytajac same ivs nie ma tej zabawy. Lepiej poswiecic troche wiecej miejsca i miec pelne pakeity z nich szybciej sie dekoduje informacje.
 
Do góry Bottom