Zlecę (zapłacę) za napisanie skryptu symulującego automatyczne klikniecie na stronie

freee1

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2012
Posty
1
Tak jak w temacie. Może opisze sytuację o co mi w tym chodzi :) a wiec ... mam na stronce pewien skrypt (JS) (ukryty przycisk lubie to podążający za myszką) wystarczy że użytkownik będzie zalogowany i KLIKNIE a "polubi" określony fanpage. Tylko że ja nie chce czekać aż ktoś kliknie i zależy mi na takim skrypcie który sam to klikniecie wykona. Ponieważ co tu dużo mówić chce reklamować serwis w autosurfach itd a tym samym nabić fanów. Jeśli ktoś jest w stanie mi taki skrypt napisać np w JS i pomóc mi go wdrożyć na stronę internetową będę wdzięczny. Nie chcesz tego robić za darmo ? nie ma problemu. Napisz kwotę jaką chcesz za takie zlecenie a na pewno się dogadamy.

kontakt:

gg: 4240172
mail: [email protected]
 

In7ount

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2012
Posty
79
nie łatwiej zrobić skrypt w javascript , żeby po najechaniu na dowolną część strony otwierał ten załącznik url co automatycznie cię tam wyśle ?
sms 1,22 i ci zrobię ; o
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
nie łatwiej zrobić skrypt w javascript , żeby po najechaniu na dowolną część strony otwierał ten załącznik url co automatycznie cię tam wyśle
problem jest taki że możesz nie znać tego URLa, zazwyczaj działa to tak że przycisk do polubienia jest w ramce iframe i dopiero w niej jest URL, odpowiednio spreparowany, dla konkretnego użytkownika, więc z poziomu JS się do niego nie dobierzesz
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Może webbrowser i pobieranie wszystkich linków? miedzy nimi będzie też ten co Cie interesuje. Ewentualnie w indy też przecież tą ramkę można pobrać bo przeglądarka też ją pobiera.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Może webbrowser i pobieranie wszystkich linków? miedzy nimi będzie też ten co Cie interesuje. Ewentualnie w indy też przecież tą ramkę można pobrać bo przeglądarka też ją pobiera.

Zdaję się, że autor wątku chce skrypt na stronę internetową, nie program, dzięki czemu każdy user jaki tam wejdzie - automatycznie "polubi" jego fanpage.
 

kkowalskipl

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2011
Posty
19
jQuery + => $(window).load(function(){kod}); A "kod" to kod otwierający link odpowiadający za lubię to ;). Oczywiście musi to być link z param w GET. Jeśli jednak jest to POST proponuję również jQuery, ale w nie load, tylko $.ajax, $.post ;). Powinno zadziałać, sam pisałem skrypt logujący się na fb, i wysyłąjący wiad priv, z like też nie powinno być problemu. cURL zachowuje się jak my w przeglądarce :)
 
Do góry Bottom