Zlecenie na Keylogger

prokop123

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2012
Posty
4
Witam serdecznie potrzebuje Keylogger który przejdzie przez avast i kaspersky pure, ten pierwszy jest priorytetem. Najlepiej w postaci PDF lub JPG wysyłający dane na wskazany przezemnie email.
Oczywiście szanuje czyjąś prace wiec dogadamy się co wynagrodzenia Twojej pomocy. Sprawa pilna ponieważ wczoraj dowiedziałem się ze chyba moja dziewczyna od pół roku robi mnie w rogi i jak wyczuła że sie domyślam zmieniła hasła itd.
Ogłoszenie 100% poważne.
Zainteresowani piszcie [email protected]
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Witam wystarczy plik zbindować a następnie scryptować umożliwi to niewykrywalność. Pozdrawiam
Nie opłaca się płacić za keyloggera jak który i tak nie przejdzie przez Avast. PS. jak cie dziewczyna robi w rogi znajdz inną lepszą po co się przejmujesz tą sprawą. Powiedź dawaj hasła mam do ciebie takie i takie podejrzenie jeśli ci nie da i zrobi awanture to znaczy że ma ją również ktoś oprócz ciebie wiec otwórz drzwi pomóż jej wyjść jakby sam nie chciała i sprawa załatwiona. Jak dziewczyna cie oszukuje nie pchaj się w taki związek bo życie w nerwach cie czeka i jeszcze kłopotów ci taka narobi..ehh wy to macie problemy :) To tylko taka moja rada
 

prokop123

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2012
Posty
4
Zależy mi na wykradzeniu hasła na FB bez wiedzy użytkownika oraz bez zmiany jego hasła na inne. zapłaciłem 150zł chłopakowi z tego forum za program do szpiegowania ale chyba mnie wystawił... wział kase i się nie odzywa ... ( jeśli się nie odezwie podam kto to... ) tak czy siak czy ktoś pomoże mi w wykradzeniu hasła na jej FB lub poczte na WP bez jej wiedzy ??
 

darkanzali

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2012
Posty
5
Zależy mi na wykradzeniu hasła na FB bez wiedzy użytkownika oraz bez zmiany jego hasła na inne. zapłaciłem 150zł chłopakowi z tego forum za program do szpiegowania ale chyba mnie wystawił... wział kase i się nie odzywa ... ( jeśli się nie odezwie podam kto to... ) tak czy siak czy ktoś pomoże mi w wykradzeniu hasła na jej FB lub poczte na WP bez jej wiedzy ??

Człowieku coś ty najlepszego narobił, płaci się dopiero po dobrze wykonanej pracy, teraz to już raczej nie odzyskasz swoich pieniędzy... Jeśli zależy ci na hasłach i masz dostęp do jej komputera choćby na 5 minut to instalujesz refog

1. wykluczasz folder c:/windows/system32/mpk ze skanowań w antywirusie
2. aktualizujesz program
3. zakładasz hasło na dostęp do programu
4. wpisujesz swojego maila, login, hasło w opcjach raportowania na maila i interwał wysyłania ustawiasz na 15 do 20 minut
5. ewentualnie zaznaczasz czyszczenie logów po wysłaniu

Od tej pory logi przychodzą na twojego maila co 15 lub 20 minut zalezy jak ustawiłeś wraz z opisem w jakim programie naciśnięte były klawisze oraz tytułem okna w którym było coś pisane (przydaje się przy szukaniu hasła do maila lub patrzenia z kim osoba rozmawiała na gg). Jeśli chcesz możesz sprawdzać logi ręcznie, robisz to wciskając domyślnie ctrl + alt + shift + k i tam masz to samo co w mailu tylko w troszeczkę innej formie i mozliwe jest ustawienie filtrów wg. których pokazuje ci logi. Polecam ten sposób kolega miał podobnie i dowiedział się że dziewczyna puszcza się z jego "bestfriend'em". Oczywiście polecam po tym jak się dowiesz co chcesz wywalić ten program i wtedy powiadamiać dziewczynę że wiesz o wszystkim.
 

prokop123

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2012
Posty
4
Dzięki za info... no właśnie nic nie dostałem, ani programu, ani haseł, nic kompletnie nic... a facet znał się na rzeczy bo w 20 min włamał jej się na email i FB, a takiej bzdury zeby dać mi haslo albo program to już nie dał.
Zgłaszałem już oszustwa internetowe na policje i za każdym razem wygrywałem, ale mam pytanie czy można go zgłosić jak prosiłem go o taki program ?

Na pewno ścieżka to c:/windows/system32/mpk ?? bo nie moge znaleźć tego pliku na laptopie,
aaa ten mpk bedzie dopiero po zainstalowaniu programu ?
 
Ostatnia edycja:

wymiatacz19912

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2012
Posty
4
Gilotyna-007 mógłbyś napisać do mnie na priv wysłać mi gg bo mam sporo pytań do Ciebie .. Pzdro
 

prokop123

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2012
Posty
4
No i byłem na policji :) o dziwo nie popełniłem wykroczenia zlecając zrobienie programu, dopiero jakbym go użył to by było wykroczenie :) poza tym jak opowiedziałem swoją historię ze zdradą policjant powiedział ze też by szukał wszelkimi środkami dowodów na zdradę :)
wiec zgłosiłem tego kolesia na policje za wyłudzenie internetowe. wrócę do domu to mu napisze bo nie chce typowi problemów robić, jak odda kasę to ok, wycofam zarzuty.
a tak dla innych oszukanych, jeśli nie użyjecie programu to nie ma wykroczenia :) wiec zgłaszajcie kogo się da, nie ma co tolerować cwaniactwa i oszustów, ja już za stary jestem na takie numery wiec warto było iść na policje.
Pozdrawiam wszystkich oszukanych !!!

ps. właśnie mnie poinformowano że nr konta założył na prawdziwe dane :) 03 1140 2004 0000 3102 4685 5172.

Panie Patryku, lub Adamie ( bo różne dane podajesz ) jeśli to czytasz to zastanów się czy warto za 150zł mieć problemy z policją. Kazałem im się wstrzymać z wysłaniem patrolu do poniedziałku. masz konto w mbanku wiec wiesz jak zwrócić pieniądze. po weekendzie już nie załatwimy tego polubownie.

Pozdrawiam Panów policjantów z komisariatu na żytniej !!!
 
Ostatnia edycja:

wymiatacz19912

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2012
Posty
4
Gilotyna-007 mógłbyś mi wysłać gg na priv bo mam sporo pytań a myślę że powinieneś znać odpowiedzi ....Z Góry dzięki
 
Do góry Bottom