ZLECENIE, ZAPŁACE. Napisac trojana/keyloggera lub $ istnijacy soft nie wykrywalny.

Status
Zamknięty.

Olisadebe

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2012
Posty
10
Witam,

chetnie dam komus zlecenie na napisanie trojana/keyloggera specjalnie na moje potrzeby. Ew. zaplace za wskazanie softu ktory sie sprawdzi i NIE BEDZIE WYKRYWANY CZY BLOKOWANY przez firewalle i antywirusy itd.

Oferty prosze na priv.


P.s.
jezeli post jest w zlym dziale prosze o przeniesienie poniewaz nie mam 100% pewnosci gdzie powinien byc umieszczony.
 

Olisadebe

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2012
Posty
10
hymm trojan chyba odpada bo jak sie okazuje osoba ktorej ma byc to zainstalowane ma blueconnect i zmienne ip............zapraszam chetnych do pomocy.
 

budzok

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
9
Nie ma znaczenia czy osoba ma zmienne ip czy nie.. mogę się podjąć tego zadania zapraszam na pw
 
Ostatnia edycja:

Olisadebe

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2012
Posty
10
UWAGA NA UŻYTKOWNIKA BUDZOK <-----

jest to oszust, bierze zlecenia kase a pozniej sie smieje....damy mu nauczke.

Pare osob juz sie zglosilo, jezeli jest ktos jeszcze chetny zapraszam - zalozymy sprawe.

Nie ma znaczenia o co prosiliscie by ten gosciu wykonal...skoro do realizacji nie doszlo to WY ZOSTALISCIE OSZUKANI i jest to przestepstwo....zlecenie moze miec kazdy charakter...nawet proszac o trojana nikt nie wie po co Ci on....zawsze moze to byc podpucha,a potrzebujesz takiego na wlasny uzytek.


dane jakimi sie posluguje to:

~ <cut> dane prywatne :>
Poza tym... chcesz zakładać sprawe, a czy wiesz że za kupowanie softu typu keylogger tez mozna beknac? :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

budzok

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
9
Nikt ci się nie podłączy bo takich osób nie ma dla potwierdzenia poniżej załączam screen z wysłania temu panu panelu cyber-gate z moją licencją wraz z preparowanym zdjęciem :)

Po wysłaniu wszystkiego do tego pana otrzymałem wiadomość iż zostanę zgłoszony za branie kasy na lewo :)

Kod:
Gość od Keya
11:39:28
leci
11:39:35
paragonu brak ;)
11:39:48
zobacyzmy ile masz jeszcze nieudokumentowanej kasy :)
11:39:55
pisze do adwokata
11:39:59
niech wszystko zglasza

52759485936316637839.jpg
 
Ostatnia edycja:

Olisadebe

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2012
Posty
10
Fake wysłane koleżko.

JESTES OSZUSTEM I KAZDY SIE O TYM DOWIE.....po co mial bym wogole pisac jak bys mnie nie oszukal to bym sie cieszyl i jeszcze pochwalil na forum. WIEC CO BYS TU NIE PISAL KOLEGO.....LUDZIE BEDA WIEDZIEC ZE OSZUKUJESZ...bierzesz kase za zlecenie a pozniej urzadzasz kpiny.
 

budzok

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
9
Tiaa ja to wysłałem na gadu z tobą konwersacje posiadam więc zamiast "straszyć" mnie adwokatami że paragonu nie ma bądź nie ma z tego podatku zamknij się i rób to co chciałeś..


@pozdrawiam ciebie drogi panie z "gazety" i tą całą prowokację + twojego adwokata a także tą mafie której rzekomo jesteś szefem
 
Ostatnia edycja:

Olisadebe

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2012
Posty
10
UWAŻAJCIE BUDZOK TO OSZUST I NACIAGACZ.......WYŁUDZA PIENIADZE.....OBRAZA I SZYDZI. Jak by sie nie bronil zeby nie oszukal to bym nie pisal...logiczne.
 

budzok

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
9
W dalszym ciągu nie rozumiem twojego zachowania ;) skoro wszystko otrzymałeś to czemu mnie straszysz? odpowiedz mi na to ^^ jesteś człowieku pionkiem jakich mało dzieckiem z którego mi się śmiać chcę :) ja nie mam nic na sumieniu ty najwyraźniej szukasz dziury której nie ma pozdrawiam


@ w momencie umieszczenia moich danych po zrealizowanym zleceniu przegiąłeś pałę teraz tą sprawę załatwię inaczej i nawet ten gówniany vpn tor ci nie pomoże...
 

Olisadebe

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2012
Posty
10
Wlasnie tak wyglada jego postawa po tym jak juz otrzymal pieniadze.....NIE WYSYLAJCIE MU ZADNYCH PIENIEDZY!!!
 

budzok

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
9
jedyne co mam do powiedzenia jeszcze w tym temacie to <facepalm> i no coment.. większego idioty nigdy w życiu nie widziałem..
 

Olisadebe

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2012
Posty
10
Chyba sie musial przejac skoro co chwila sprawdze ten temat i odpisuje...ale to dobrze...jeszcze raz jego dane...... NIE WPLACAJCIE MU PIENIEDZY!!!!!!!


~ <cut> dane prywatne :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

budzok

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
9
Przejąłem się bo jakiś baran psuje mi opinie chodź zlecenie zostało zrealizowane.. chyba każdy by się przejął:) po prostu podałeś moje dane dobrze ciesze się tylko masz pewien problem każdy klient który zakupił pomoc ode mnie jest zadowolony lecz ty jesteś jakimś je** dzieckiem które musi komuś zepsuć opinie ja się tobą nie przejmuje wszystko co robię ma zakres edukacyjny i nie jest do użytku komercyjnego po 2 zgłoszę na policje cię gdy tylko otrzymam twój adres ip od tor vpn na mój wniosek który już został wysłany widać jesteś debilem bo umieściłeś tu moje dane :)
 

Olisadebe

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2012
Posty
10
Zapewne wkrotce odezwa sie inne osoby, to swiezy temat wiec poczekajmy...wczesniej pisaly juz do mnie inne osoby z zapytaniem czy im zrealizowales zamowienie bo do nich sie nie odzywasz.

NIE WPLACAJCIE MU PIENIEDZY.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Widze że niezłe zamieszanie sie tutaj zrobiło...
Dane prywatne, wyzwiska...
Zamykam temat do wyjaśnienia sprawy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom