Zmiana IP = większy transfer

pleban666

Użytkownik
Dołączył
Październik 23, 2004
Posty
1
witam mam male pytanko jestem w sieci lan i mam ograniczenie do 60 kb jesli jednak zmienie ip na byle jakie to mam transfer 800 kb/s czy admin to widzi ze ktos w sieci napiera 800 kb/s ?? i jak sie uchronic zeby za szybko sie nie kapnol
<
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Tak, powinien to widzieć o ile przegląda logi i ma program do rejestracji transferu.
Zależy tez jak zmieniasz numer IP? Jeśli ze zmianą MAC to i tak nie będzie wiedział kto sobie korzysta z tego ulepszenia.
 

BUHHu

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2006
Posty
2
Sorki że pisze w starym teamcie ale aqrat ta sprawa dobrze przypomina moją... otóż mam takiego jednego admina lamusa który nie potrafi zablowkować portów pod p2p tylko jeżeli zobaczy na monitorku że ktoś korzysta z takich portów (niekoniecznie p2p bo za inne programy takie jak getright też) to odłancza całego neta... szczeże mówiąc ja też się na tym dobrze nie znam :/ i dlatego chciałbym się dowiedzieć jak zmienić adres MAC ?? Zauważyłem że jak zmienie sobie na inne ip to mam większy teransfer (każdy w sieci płaci tyle samo za abonament, widać nie ma rady na układy) i to 2 krotnie z 128 robi mi się 256. Jesli zmieniłem samo ip to admin może się dowiedzieć że to aqrat ja korzystam z czyjegoś większego łącza ??
 

edekzkrainykred

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2006
Posty
1
macchanger - tym programikiem mozesz zmienic sobie MACa. Przeskanuj siec i zdobądź MAC osoby która ma wyszy transfer (jej IP oczywiscie tez) i wyczaj kiedy jej nie ma to bedziesz sie bezproblemowo podłaczał do sieci i sciągał z wieksza prędkoscia.

Jezeli zmienisz samo IP to TAK (patrz post wyzej niz twój) a na przyszłośc polecam taka wyszukiwarke chyba www.google.pl
 

p2tomi

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2006
Posty
2
zmiana MAC

Ok, ale robic skanowanie i zmieniac tym programem bedąc pod kogoś IP?Bo własnie odkryłem niechcąco coś takiego. Jakie konsekwencje są w przypadku wpadki ?
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Re: zmiana MAC

Originally posted by p2tomi
Jakie konsekwencje są w przypadku wpadki ?
Rózga od Świętego Mikołaja :mruga:
Nic strasznego, zawsze możesz udać głupiego i powiedzieć, że to jakiś robak, albo, że kolega był u Ciebie itp. Nie kradniesz danych osobowych, haseł itp. tylko chciałeś mieć większy transfer, nic Ci nie będzie :)
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Mo4x, żartujesz sobie? Kary umowne sięgają 2-3 tysięcy złotych... a nawet do 8tyś.
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
jesli ktos cos podpisywal to musi sie liczyc z konsekwencjami, jesli nie to admin moze sobie jedynie poplakac.
 
Do góry Bottom