Zmiana ip.

Michal2196

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 20, 2010
Posty
8
Witam. Potrzebuję zmienić sobie ip, aby głosować na stronie lastco.net. Można głosować tam tylko 3 razy dziennie z jednego ip za każdy oddany głos dostaję się punkty, potem muszę zalogować się w grze i odebrać punkty. Próbowałem programem AOL, ale strona niestety go blokuje.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
spróbuj wejść na stronę przez proxy online, np anonymouse.org

Możesz także ręcznie zmieniać ustawienia proxy w przeglądarce lub pobrać program, który sam zmienia proxy. Pamiętaj, żeby to były proxy High Anonymous
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Z czego masz neta? Znajomy jakoś wyłączał neta na określony czas (router) i zmieniało to jego ip aby móc ściągać do woli na rappidshare. To pewnie działa na jednej zasadzie.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
nie na jednej tylko na TP lub netia. Wystarczy reser routera lub nawet połączenia sieciowego w systemie. co do logowania na innym ip to z pewnością będzie wygodne proxy online high anonymouse ;)
 

Michal2196

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 20, 2010
Posty
8
nie na jednej tylko na TP lub netia. Wystarczy reser routera lub nawet połączenia sieciowego w systemie. co do logowania na innym ip to z pewnością będzie wygodne proxy online high anonymouse ;)

Możesz mi wytłumaczyć jak odbywa się połączeni z tym serwerem?

Podkreślam że potrzebuje zmienić teraz ip żeby otworzyć grę.
 
Ostatnia edycja:

nighthunter95

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2010
Posty
28
nie na jednej tylko na TP lub netia. Wystarczy reser routera lub nawet połączenia sieciowego w systemie. co do logowania na innym ip to z pewnością będzie wygodne proxy online high anonymouse ;)

No tak, zresetuje router wszystko ładnie i pieknie. Tylko, że jak coś narozrabiam i nawet zresetuje router i zmienie ip, to jak policja bedzie robiła dochodzenie to i tak zadzwoni do mojego dostawcy neta a oni im powiedzą, że tego dnia i o tej godzinie z tego Ip korzystał Ryszard Nowak który mieszka tu i tu, nawet jeśli zmienie Ip.

I tu zaczyna sie moje pytanie. Czy jest taki program, który podaje zamiast mojego Ip jakieś fałszywe? Nie chodzi mi o anonymouse.org, bo tu tylko jestem anonimowy wchodząc na stronki i to tylko na niektóre. Po za tym nie można niektórych rzeczy robić poprzez anonymouse.org, bo musisz wykupić konto VIP. Chodzi mi o pełną anonimowość, typu (włączam kompa, odpalam programik i jazda, wchodząc na stronki-servery jestem anonimowy). Jest taka możliwość?
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Tor daje 'jako taką' anonimowość. Jako taką bo jedni twierdzą, że daje całkowitą anonimowość a drudzy, że daje bardzo dużą ale nie całkowitą.
 

Karolina55555

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
2
Ja od dłuższego czasu szukam dobrego programu, TOR'a tez miałam ale nic nie dał jak każdy, może bramki proxy ale nie zawsze działaja, a na stronie na która chce wejść za pośrednictwem proxy nie mogę sie zarejestrować, dlaczego?
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Może te strony wymagają czegoś co proxy uniemożliwiają? Np. obsługa javascripta.
Albo strona blokuje wszystkie proxy, też są takie możliwości.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
skorzystaj z usług Relakks oferują zmienne IP za bardzo niską cene i 100% anonimowość.
 
Do góry Bottom