Zmiana klasy okna innej aplikacji.

Klawisz95

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2010
Posty
54
Witam!

Czy istnieje sposób zmiany klasy okna jakiejś aplikacji?
Otóż mam problem z pewną grą i botem do niej (nie oszukujmy się, jest to coś na wzór "tibi", a dokładniej DBVictory).
Problem jest taki, iż klient DBVictory to jest "przerobiona" wersja klienta tibi (oznaczonej wersją 8.41/8.42) i w tej przeróbce jest zaznaczona jako klient DBVictory 1.3.0, ale z tym nie miałem problemów (bo ten bocik sprawdzał również w ten sposób wersję tibi (bot bazuje pod tibię 8.41).

To był najmniejszy problem. Ale teraz ten większy, czyli klasa okna. Ja sobie jakimś hexedytorem zmieniłem aplikację ładującą bibliotekę DLL, tak aby ona ładowała się pod okno "OneraBlowse" (a standardowo jest "TibiaClient"). Ale później pojawia się problem z hotkeyami. Myślę iż najlepszym rozwiązaniem było by zmienienie tego klienta DBVictory, aby był on bardziej podobny do prawdziwej wersji tibi. Lecz jest jeden problem. Jest to plik zakodowany (nie wiem jakim systemem, ale pewnie ktoś zrobił sobie programik i zakodował go) i jak edytuje go hexedytorem, to nie mogę znaleźć frazy "OneraBlowse" (bo potrzebuję zmienić go na "TibiaClient").

Czy jest w ogóle możliwe zedytowanie klasy okna aplikacji która działa i ma "zarejestrowaną klasę"?

Dodam iż C++ / Delphi nie są mi opce, a teraz zaprzyjaźniam się z assemblerem.
Aby nie było głupiego offtopicu typu: "KOLEJNY TIBIJCZYK", czy coś w tym stylu, to powiem że TO NIE JEST TIBIA, tylko bot jest od niej dla tego ża gra działa na silniku tibi.
Proszę was, nie szykanujcie mnie za to że w ogóle napisałem tibia, bo jak dla mnie to jest tylko gra internetowa taka jak metin2, muonline, cs, czy inne badziewia stworzone po to by zbijać czas graczy (bo większość niepracujących ma ich po dziurki w nosie).

Pozdrawiam wszystkich i liczę że rozumiecie moje przesłanie z przed kilku linijek w górę.

PS: Przepraszam za błędy (bo na pewno są), iż jestem i dyslektykiem i kaszubem. Pewnych przyzwyczajeń i nawyków składania zdań jest ciężko się oduczyć, ale starałem się pisać jak najpoprawniejszą polszczyzną.
 
Do góry Bottom