Zmiana MAC

Kamashi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2007
Posty
43
Witam. Mam radiówkę i zamieniłem adres MAC, zmieniałem dużo razy inne ip i żaden mi nie przypadł do gustu..
Chciałbym mieć wysoki transfer przy ściąganiu plików. I teraz czy takie pytanie - czy jest taka możliwość żebym mógł zobaczyć który internet ma najwyższy transfer i ładnie chodzi? Korzystam z Colasoft MAC Scanner, pozdrawiam
 

artek2404

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
5
<div class='quotetop'>CYTAT(Kamashi @ 29.01.2009, 0:44) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witam. Mam radiówkę i zamieniłem adres MAC, zmieniałem dużo razy inne ip i żaden mi nie przypadł do gustu..
Chciałbym mieć wysoki transfer przy ściąganiu plików. I teraz czy takie pytanie - czy jest taka możliwość żebym mógł zobaczyć który internet ma najwyższy transfer i ładnie chodzi? Korzystam z Colasoft MAC Scanner, pozdrawiam[/b]



nie ma takiej mozliwosci
 

zerocool

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
141
<div class='quotetop'>CYTAT(Kamashi @ 29.01.2009, 0:44) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witam. Mam radiówkę i zamieniłem adres MAC, zmieniałem dużo razy inne ip i żaden mi nie przypadł do gustu..
Chciałbym mieć wysoki transfer przy ściąganiu plików. I teraz czy takie pytanie - czy jest taka możliwość żebym mógł zobaczyć który internet ma najwyższy transfer i ładnie chodzi? Korzystam z Colasoft MAC Scanner, pozdrawiam[/b]


jeśli chcesz mieć wysoki transfer przy ściąganiu to najlepiej kup sobie jakieś szybkie łącze internetowe
<
bo z sieci bezprzewodowych nie da się za dużo wyciągnąć bo mało jest takich co nie są pozabezpieczane, a jak są słabo zabezpieczone np tylko MACkiem to maja słabe prędkości.



Pozdro
<
 

Kamashi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2007
Posty
43
jaki internet na dzień dzisiejszy polecacie? podkreślam żeby był wysoki transfer, 7 mb starczy xP
 
Do góry Bottom