zmiana na opere?

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
wiadomo ze opera jest duzo lepsza od IE (mowa o winXP) ale jak to zrobic... zeby system dalej chodzil jak na winde szybko... co z IE odinstalowac??? nie wiem czy to by nie naruszylo stabilnosci systemu... jak rozwiazac tego rebusa
a jak juz odinstalowac IE to jak najbezpieczniej zeby nie uszkodzic systemu???
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
a po co odinstalowywac IE mozna przeciez zainstalowac sobie opere a IE zostawic w spokoju
smile.gif
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
nie radzilbym ci odinstalowania samej przegladarki ... to moze doprowadzic do wielu kompliakcji systemu ;] ale jak chcesz, zrob tak jak powiedzial wyzje DJBOSS666
 

yamniol

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2003
Posty
27
Opera to przecierz nie nakładka na IE, tylko osobna przeglądarka (ale jest wolna i ma reklamy
<
)
Polecam Mozille Firefox.
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Originally posted by yamniol
Opera to przecierz nie nakładka na IE, tylko osobna przeglądarka (ale jest wolna i ma reklamy
<
)
Polecam Mozille Firefox.

Mam Operke i nie zkarze sie zeby byla wolna, i wogule duzo lepiej mi sie z niej korzysta niz z IE... A poza tym wystarczy odpowiendi crack i reklamki nie ma
smile.gif
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
mam wersje 7.23 i IE zostawilem bo bez IE traci sie stabilnosc, wiele programow do stabilnej pracy potrzebuje IE, po prostu ustawilem Opere na domyslna przegladarke i chula
smile.gif
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
Też używam Opery a IE zostawiłem w spokoju i jest super. Szybsza od Mozilli a Netscape'a to nawet nie ma co porównywać
smile.gif
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
no ja tak samo jak ty barca... a mam pytanie jakiej wersji uzywasz
<

ja 7.32 pl
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
7.51pl - bez problemu znajdziesz cracka
smile.gif

Jedyne co mnie wkurza to ściąganie za pomocą GetRighta. Do teraz tego nie rozwiązał tak jakbym chciał, tzn. żeby każdy plik mi GetRight ściągał. Plugin ze strony Getrighta jest do Opery 6 i mi nie działa, przerabianie kazdego rozszerzenia po kolei jest dla baaaardzo cierpliwych (przerobiłem tylko najważniejsze rozszerzenia, *.zip, *.exe etc.). Wymyślił ktoś coś na to??
smile.gif
 
Do góry Bottom