zmiana strony startowej przez batcha

Status
Zamknięty.

bot123

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2009
Posty
18
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak można zmienić stronę startową w mozilli i w ie poprzez batcha wiem że jest to możliwe, bo już gdzieś to widziałem (wiadomo jak się czegoś szuka to nie można tego znaleźć). Chciałem też spytać przy okazji czy można poprzez batcha np: otworzyć cd-roma, albo zmienić tapetę.
Z góry dziękuję i czekam na pomocną odpowiedź.
 
K

Khalt

Gość
1.
IE: Rejestr -> HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Start Page
FF: Plik ->C:\Documents and Settings\*nazwa użytkownika*\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\*cośtam*.default\prefs.js ; linijka: user_pref("browser.startup.homepage", "adres strony");
2. CD-ROM -> przy pomocy samego CMD, nie da się.
3. Zmienić tapetę -> Da się, ale nie na każdym PC działa (np. u mnie - nie wiem od czego to zależy).

Po więcej informacji: Google.com
 

bot123

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2009
Posty
18
sorki ale jestem trochę zielony więc prosiłbym o gotową komendę (co do twojego punktu 1.)
 

bot123

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2009
Posty
18
a co do zmieniania tapety to jeśli nie na każdym kompie się da to chociarz pokaż ten sposób może akurat zadziała
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
sorki ale jestem trochę zielony więc prosiłbym o gotową komendę (co do twojego punktu 1.)
A ja jestem czerwony i prosiłbym o nie karmienie trolli, albo zdobędziesz wiedzę i sam shakujesz świat albo zmień zawód. Dostałeś wskazówki to się ciesz.
/Zamykam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom