zmniejszanie transferu Help

axenaruto

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2008
Posty
11
Yo Mam połączenie sieciowe poprzez Wlan'a ale administrator sieci spowalnia mi transfer mam w pewnym sęsie dostęp do tego komputera poprzeż udostępnianie plików w sieci ale wejście było zakodowane udało mi sie odgadnąć hasło nazwa jego kompa to Alan-pc więc wpisałem login alan hasło alan jest ok w folderze znajdował sie folder z udostępnionymi drukarkami niestety nic tam nie ma. Znacie jakiś sposób na większe włamanie czy zmniejszenie Adminowi transferu??

Pozdrawiam
 

Kerminator

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 28, 2009
Posty
7
Cóż jeżeli komputer Administratora muli łącze, oznacza to zapewne, że ściąga pliki w dużej ilości, więc myślę, że możesz po prostu skontaktować się z owym Adminem i ładnie go poprosić, żeby przestał zasysać tyle niegrzecznych filmów bo to nie ładnie i zamula łącze, nie sądzę, żeby włamanie i zablokowanie procesów miało większy sens na dłuższą metę, możesz mieć później nieprzyjemności, zważając na to, że jak rozumiem, sieć to nie jest żaden small business tylko domowa, więc równie dobrze, możesz do niego pójść i mu to powiedzieć. Tak wiem to taka bardziej hardwarowa wersja rozwiązania problemu
<
 

axenaruto

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2008
Posty
11
tak jest to domowa sieć ale zasięg tego routera jest 5/5 i nieznam go nikt ze znajomych z podwórka nie zna żadnego Alana to że kradne mu neta on nic z tym nierobi zadko sie zdaza ze wyłącza połączenie,moim zdaniem kolo nie jest doświadczony w sprawach informatyki ale wkońcu to forum hakerskie i i... ktoś moze wie jak zrobić np. włama na kompa? ja maskuje i zmieniam IP co chwile
<
ale trudno czekam na jakieś odp.
 
Do góry Bottom