znacie stronki ...

dadowiec

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2003
Posty
30
potrzebuje porzadnego antuvirusa. z kajie stronki go sciagne. interesuja mnie pelne wersje
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Ja proponuje Kasperskyego =] jest chyba NAJ...
A jesli nie to Nortona 2003 tez jest fajny ;]

Ale pamietaj mozesz miec nawet Nortona-super-anty-viro-trojo-robako-skiego a i tak ci nie pomoze jesli nie bedziesz zgywal CO DZIENNIE updatow =]

To wlasnie one sa NAJ w tym wszystkim dlatego proponuje ci wlasnie te AV bo w nich co dziennie jest z 4-10 MB (moze przesadzam ;]]) updatow...

Jest jeszcze Mks ale on zostaje w tyle =[ swoja wiedze na temat vir/janow czerpie z Nortona =P ( w chyba 70%) wiec wiadomo =[

ps.

Zawsze zostaja ci stroni z "skanerami" ktore sa calkiem calkiem www.mks.com czy www.wirusy.onet.pl www.wirusy.wp.pl itd...
Nie sa tak dobre (i nie maja tylu opcji) co zwykle AV ale zawsze podratuja gdy zobaczymy ze nam sie pulpit obrucil o 90 stopni =]]

Stronki maja i swoje dobre strony ;]
zwyklt AV zawsze przeszkadza =P a to spowalnia PC a to cos tam pokazuje bla bla bla prawde mowiac mnie to wqrwia dlatego nie mam ani 1 AV i ani jednego FW =]]]

Zawsze mnie one wqrwialy =P ograniczaly mnie i spowalnialy PC
Jesli mi cos nie gra to wchodze na www.mks.com i sprawdzam =P
Pozatym ma Format C: co 1 miesiac =]]]

Pozatym 2. nie daje sie latwo zrobic w bambuko ;]
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
:wink:

Darmowe programy antywirusowe:
http://antywirus.note.pl/index.html

ps.
Spy.. cudowny wyklad.
<


pozdrawiam.
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Aniolek:
Thx

AV mozna tez sciagac z DC, Kozy ;] i inncyh a potem tylko crack z astalavista i po zprawie...

Ale najlepszym sposobem zabezpieczenia sie przed vir/janami jest rozum a nie AV czy FW router Lan proxy....
Bo tamte zeczy da sie obejsc:

AV i FW = programy niszczace je, nie wykrywalne trojany
router LAN proxy = taki trojan jak LANfiltrator

A cos czuje ze bedzie wiecej takich ;]
 

Knopers

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2002
Posty
10
eee tam antyviry zawshe sie znajdzie niewykrywalny trojan gosciu zna SE i jush mash troja na dysku jesli jestes lapsem coprafda moshna przeskanofac dysk co jakis czas jakims dobrym antyvirem a jak koniecznie shukash antyvira to radze isc do sklepu
<
a tak serio Kazaa albo poshukaj w necie warezoof
 
Do góry Bottom