Znalezienie Ip Czy jest to możliwe?

fabi31xtt

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2012
Posty
1
Witam Wszystkich!
Na wstępie mogę powiedzieć że jestem świeżakiem w tej dziedzinie i proszę nie odpowiadać jakimiś mega niezrozumiałymi skrótami.

Mam dość dziwny problem ponieważ potrzebuję uzyskać kogoś ip mając tylko i wyłącznie jego Gadu-Gadu. Problem o tyle jest trudny że żadne tam PowerGG, Mega GG SUper GG i inneg tego typu programy nie chcą mi działać, w sensie tego ze nie wskazuja na ip tej osoby ( w ogóle go nie pokazuje...) i moje pytanie brzmi następująco - Czy jest jakikolwiek inny sposób by sprawdzić ip osoby ktora z wami rozmawia? mogę powiedzieć że NetStat w Cmd nic nie daje bo jest tylko ip sieci gg i to wszystko zadne programu typu invigilador nic nie dają a komunikator "Konnekt" nie pokazuje ip. próbowałem jeszcze przez Outlook wyciągnąć Ip ale nic to nie dało ip nadal sie nie wyswietla ( tylko i wylacznie od opieratora - w tym przypadku google.com ). Czy ktoś zna jakiś sposób?

Dlaczego to potrzebuję? Ponieważ dwa dni temu uwierzyłem tej osobie na słowo i takim właśnie zamiarzam było tej osoby by mnie okraść n ponad 600 zł. i jedyny ślad jaki posiadam to numer GG i nieprawdziwe dane...

Dlaczego tu napisałem z taką prośbą? Bo wszędzie indziej na tych beznadziejnych forach ciągle słyszę tylko o PowerGG itd...
No i dlatego też że fachowcy "w tytułowej dziedzinie" (tytuł forum) na pewno mogą mi jakoś pomóc prawda? ;]

Pozdrawiam!
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Czy jest jeszcze jakikolwiek kontakt z tą osobą?
 

kondziu0120

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2012
Posty
26
Możesz spróbować założyć sobie stronę na jakimś darmowym hostingu i wygenerować specjalny kod PHP, którym zdobędziesz kilka istotnych informacji (IP, host,proxy,przeglądarka, system operacyjny,nazwa użytkownika,etc.) o danej 'osobie' jeżeli odwiedzi twoją stronę. Mogę ci coś takiego napisać - pisz na PW.
 
Do góry Bottom