znalezione zablokowane dyski

misiucalibra

Użytkownik
Dołączył
Maj 2, 2013
Posty
3
Witam, znalazłema lapki w norge tutaj to norma ze wyrzucają poł zywe lapki, macbook pro i jakis acer, z acera wyciągnołem dysk 640gb podłaczam jako dysk zewnetrzny i ok buszuję sobie ale chciał bym na nim działac wyciagnołem swoj dysk z Vistą i wsadziłem dysk z Win 7 no i jest uzytkownik tylko jeden ale jest tez hasło jak je złamać obejsc zeby wejsc na pulpit probowałem zrobić recowery ale tam są trzy loginy w tym ten ktory wyskakuje przy logowaniu no i tam tez trzeba podaćhasłonie moge zrobić przywracania ani obejsc hasła ktoś może mi pomoc? formata nie chce bo nie mam win 7 a nawet jak sciagne to bede musiałchyba sterowniki szukaća ale po co jak win 7 juz jest ze wszytskim wystarczy recowery lubominąć hasło jest jakis prosty sposób dla żółtodzioba.
Przepraszam za błedy dopiero kupiłemklawiature i ma duze przyciski inie jest wyrobiona
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
chcesz pracowac na dysku bez robienia formata? prawdopodobne jest ze ostatni format byl robiony 3 lata temu i i tak rejestr juz jest tak przepelniony ze nie będzie on chodził tak jak w Twoich marzeniach, co do sterownikow to win7 ma wiekszosc wgranych i sam sobie poradzi z dzwiekiem, sterownikami do karty sieciowej itp. wiec tym bym sie nie martwil, a jak juz tak bardzo chcesz wydobyc dane z tego dysku (swoja droga jakim trzeba byc idiotą zeby wyrzucic komputer na smietnik i nawet dysku nie sformatowac -_-) to polecam Live CD Linuxa, wejdziesz na dysk skopiujesz to co Ci sie wyda ciekawe i sformatujesz, hasla w win7 tak latwo jak w XP nie ominiesz, mozesz spróbowac programem OphCrack, sciagnij wypal na plytke i jezeli mnie pamiec nie myli zresetujesz nim haslo uzytkownika. A tak na marginesie z ktorego roku ten MacBook? i jakie parametry? :)

Pzdr
 

misiucalibra

Użytkownik
Dołączył
Maj 2, 2013
Posty
3
tzn jesli chodzi o formata tegodysku to ogolnie dysk i cały lapek ma 1,5 roku, po dysku sobie chodze jak podczepie jako zewnetrzny ale puki tego lapka nie naporawie chciał bym z tym systemem popracowac na swoim lapku a te programy co wypisałeś to wypaliłem juz w ISO i uruchamiam lapka z napedu ale tylko raz mitak załapał jak juz wypaliłem te płytki z roznymi programami poznanymi na forum to juuz mi nie uruchamia napedu jak bym chciał cd/dvd ustawie jako pierwsze a i tak odpala zdysku nie kumam a jesli chodzi o lapki to prosze: oczywiscie to norwegia wiec koło lapków znalazłem jeszcze normalny PC acer a parametry całego sprzetu to:

laptop asus: N53S *chyba ma matryce 3D (matryca peknieta po odpaleniu na innym zasilaczu przyciski sie swiecą alenicnie słychać zeby chodził moze zasilaczza słaby)
Core i3
geforce gt 540M cuda 1GB
memory 4GB
HDD 640GB
Bluray disc

Macbook pro 17" model A1229 (nie mam do niego zasilacza wiec jeszcze nie sprawdzony)
2.4GHz Core 2 duo
2GB grafika (mao napisali)
256MB VRAM
160GB 5400rpm

PC ACER (nie włacza sie moze zasilacz jest do wymiany nie wiem)
Intel core 2 quad Q6600
4GB DDR2 memory
2X640GB HDD
DVD RW Dual double layer
Nvidia GeForce 8800GT up to 1919MB
jeszcze ma folie na obudowie
oni wyrzucają czasami całego ko0mpa jak im myszka przestanie działac to stwierdzi ze zepsute nie pyta nikogo tylko wyrzuca i jedzie po nowy dlatego jest tu duzo okazji

a Odnosnie mojego pytania jak innaczej obejsc krok po kroku są inne sposoby niz wypalenie programów?
 
Do góry Bottom