Zone Alarm

ventix

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
39
Czy na komp zabezpieczony firewallem Zone Alarm jest jakaś możliwość włamania się. W większosci postów macie zdanie że jak jest Zone Alarm to lepiej sobie odpuścić. Może jednak ktoś ma jakiś w miarę uniwersalny sposób na ten programik
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
hm....ja nigdy nie mialem Zone Alarm , ale jedno wiem 'nie ma rzeczy niemozliwych na tym swiecie' ;-)
Da sie przejsc kazdy Firewallec, kazdy ma jakas wade , 'dziureczke' ktora mozna jakos wykorzystac .
 

emtec

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
22
Ja mam od niedawna Zone Alarm 3.0118 i czasami skanuję porty Antytrojanem. Wniosek: czasami jest otwartych kilka portów a czasami ponad 20 ! Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale skoro tyle portów jest otwartych to założenie gościowi/lamerowi jakiegoś trojana mogłoby przynieść "pozytywny skutek".
 

Slabeusz

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2002
Posty
47
Ja mam Zone Alarma i co wiem
Wiem tyle ze zone alarma czeba czesto uplodowac wiec jezeli nie jest szybko jakis nowy trojanik bez problemu
Tylko przypominam to ma byc NOWY trojan zrobiony lika godzin
smile.gif
temu
Mozna sie wlamac do kompuutera gdy facet ma zone alarm:p
Jezeli chcesz to zrobic to musisz to robic w kafejce (poniewaz jak sie nie uda to firewall zapisze do i kolo bedzie znal twoje IP wiec lepiej rob to z kafejk internetowej )
To tyle
 
Do góry Bottom