ZRipowanie gry.

Rastuch

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2010
Posty
4
Witam. Mam pewien mały problem, a że jestem laikiem to potrzebuje waszej pomocy.
Prosił bym o nie pisanie typu "Pogoogluj", tylko jakieś sensowne wypowiedzi.

Posiadam netbooka, a że nie ma on wejścia na cd, nie mam co na nim robić. I chce zripować pewną gierke (Zapewniam iż posiadam oryginalną wersję gry) na pendrive.
I tu żądam waszej pomocy. Jakie są do tego programy i metody wykonania?

Próbuje teraz ImgBurnem, ale nie wiem czy nie zepsuje płyty.

Z Góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. :)
 

g3t_d0wn

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2010
Posty
13
Polecam UHARC potrafi skompresować mase plików wykonywalnych do zaskakującego rozmiaru dzięki dobremu algorytmowi.
4GB kompresuje do ok. 2,3 GB. W ogóle to przerobić wszystkie dzwięki do OGG napisać soft który konwertuje je znowu do poprzedniej postaci przy instalacji i skompresować UHARCEM moje badania na temat ripowania zakonczone zostaly wlasnie na tym sposobie, testy na grze FIFA 10 ~ 7GB do 3GB po konwertowaniu na ogg oraz kompresji UHARCem, dla mnie najlepszy FULL RIP jaki tylko wykombinowalem :)
 

Rastuch

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2010
Posty
4
A czy nie wpłynie to na płyte? Bo jak najbardziej mi zależy żeby nie była naruszona w jaki kolwiek sposób. Chce tylko skopiować.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Płyty przy kopiowaniu nie da się uszkodzić - wkładając ją do napędu i normalnie jej używając dane z niej są właśnie kopiowane.
 
Do góry Bottom