Keyloger pod exe z zakonczeniem .jpg

japcok

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
48
tzn
<
? jaśniej
<
 

japcok

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
48
noi teraz moje pyatnie sie powtarzal...

czy ten keyloger w jpg to on wogole dziala ?:>
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
Originally posted by trok
Jestes ownerem herman darka, czy tym kto go shackował?
<

jeszcze nikogo nigdy nie shakowałem a przez gg wysyła się w ten sposób że tak jak działa firewall blokując porty tak tu jest na odwrót port otwiera wirusa. kumpel po studiach inf. mi pomógł pisać coś takiego i wyszło. razem z kumplem uczymy się hakingu by wiedzieć jak się przed nim bronić. "poznaj wroga by móc go pokonać"

keyloger w jpg to bzdura on ma roszezenie exe ale twój komp widzi jako jpg.

P.S. Moge się mylić co do tego tematu ale mówie tylko to co wiem z doświatczenia. wszystkich sposobów nie znam. Nie jestem geniuszem ani nawet typowym programistom znam tylko podstawy programowania sieciowego.
 

japcok

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
48
nie tylko moj komp go widzi jego jpg tylko kazdego ... nie wiem to jest jakies dziwne ciekawe czy to wogole dziala i jak ? moze kots sie wypowie na ten temat ?
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
skoro każdego komp go tak widzi to albo jest nowa technologia albo zanim trojan się uruchomi zmienia rejestr. po prostu w kodzie przed trojanem jest zapisana zmiana rejestru. i av wykrywa nie zmiane rejestru tylko wirusa w jpg bo rejestr jest zmieniony.
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
pisałem to hyba kilka razy przejście przez port. albo po prostu ma ustawione ze jak naciskasz np. spacje to się uruchamia( na zasadzie programów do kodów w grach naciskasz np f6 a ci spada czołg w gta). to akurat nie problem w c++ lub innym języku zaawansowanym.
 

japcok

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
48
hmm....ale to dziala na takiej zasadzie ze koles do mnie pisze na gg .. ja otwieram okno z rozmowa odpisuje mu elo i ten puszcza pusta wiadomosci mi poakzuje ze wirus .jpg exploit wmf ..
smile.gif
a potem za chiwle drugie okno ze jakis exe chce sie wepchac
<
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
Przedewszystkim zrozum że masz minimum 2 wirusy!! przeskanuj dysk i tyle. a jeśli chodzi o jpg to tyko rejestr zmnieniony a to tak naprawde plik .exe
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
kiedys to widziałem na tym forum. sam mam zapisane na kompie w domu. a teraz siededze w internacie i nie pamiętam dokładnie. poszukaj naforum lub na święta ci powiem bo wtedy jade do domu.
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
Dostałem parę wiadomości na pocztę prywatną że im się nie uruchamia plik wysłany przez gg więc pokarze na przykładzie jak koleś zrobił to że plik się automatycznie uruchomił w pascalu.

UWAGA!!
Kodu auto run przez port nie pamiętam więc to pokarze-wyjaśnie to bez tego kodu.Po druge jak podpis mówi jestem w celach edukacyjnych a nie by uczyć hakingu:D

Czyli koleś pisze program i przed programem daje kod do uruchamniania automatycznego. to znaczy (pkaże na programnie napisanym w paskalu [ wybrałem pascala bo w nim wszystko widać i zrozumie to nawet ktoś który nie miał z nim do czynienia, a w c++ ktoś kto nie miał z nim do czynienia to większość nie zaczaj kompletnie nic nawet jak dam przerwe na 100 lini przerwy]):



uses Crt;
Var A,B, wynik:real;
dzialanie:byte;
begin
Clrscr;




Write('podaj pierwsza liczbe: ');
Readln(A);
clrscr;
write('podaj druga liczbe: ');
readln(
<
;
clrscr;
write('podaj numer dzialania [1.dodawanie 2.odejmowanie 3.mnozenie 4.dzielenie]: ');
Readln(dzialanie);
If dzialanie=1 then wynik:=A+B;
if dzialanie=2 then wynik:=A-B;
if dzialanie=3 then wynik:=A*B;
if dzialanie=4 then wynik:=A/B;
clrscr;
Write('wynik wynosi: ',wynik:0:4);
Readkey;
end.[/b]


to program na kalkulator w czystym paskalu. teraz tłumacze: w miejscy gdzie zrobiłem przerwę koleś wprowadza kod do autouruchamniania przez przejście przez port 80(port 80 to port wykorzystywany przez gg ale oczywiście może użyć innego portu). po dodaniu kody "auto run" tworzy-kompiluje program. w ten sposób ma program kalkulator który automatcznie się odpala po przejściu przez gg. jeśli masz pustkie w tym miejscu tak jak ja to program się nie uruchomi. rozumiesz?



Acha to w pascalu nie zadziała. to tylko przykład na jakiej zasadzie to działa.
 

greg007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
314
to program się nie uruchomi ale na dysku bedzie. tak samo jak z trojanami pokazał ci je a ty je usunełeś. chyba ze coś ci przepuścił.
 

japcok

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
48
ok rozumiem .. ok to co ja teraz musze zrobic zebym mogl wysylac keylgery tak jak on
<
?
 
Do góry Bottom