PORADNIK - Konfiguracja Ardamax keylogger

akal

Użytkownik
Dołączył
Maj 5, 2006
Posty
8
mam problem przy ustawianiu maila ... tzn w okienku "Send To" wpisuje swoj email z wp.pl, nizej smtp.wp.pl, klikam test i wyskakuje taki blad:

"Failed to send the SMTP message.
334 VXNlcm5hbWU6"

jesli wiecie dlaczego to prosze o pomoc ;p
 

wiaderko

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2006
Posty
8
Kod nie musi dzialac, nie jest moj! ;<

Originally posted by lavey
ok, nawet z powodzeniem udało mi się przechwycić to co chciałem (rozmowa na gg:p) i teraz pytanie: jak usunąć to z kompa ofiary jeśli jest już niepotrzebne

http://www.2-spyware.com/remove-ardamax-keylogger.html

google jest fajne :3

Originally posted by Loleq Zioom+--><div class='quotetop'>CYTAT(Loleq Zioom)</div>
Wszystko ok tylko jak daje ok przy sprawdzaniu meila to wywala blad 533 ze posiadany przez ciebie adres jest nie twoj czy cost takiego[/b]

jestem tworca keyloggera? nie :< wprowadz dane jeszcze raz, moze haslo do smtp jest zle.

Originally posted by karol12@
elo...mam taki problem ze jak wybieram plik: config.php to nie chce mi znim zblindowac;/....powiedzcie z czym mozna a z czym nie:p

blind? kocham takich <3 tak w ogole - poczytaj o binderach, dowiesz sie co robisz zle.

<!--QuoteBegin-akal

mam problem przy ustawianiu maila ... tzn w okienku "Send To" wpisuje swoj email z wp.pl, nizej smtp.wp.pl, klikam test i wyskakuje taki blad:

"Failed to send the SMTP message.
334 VXNlcm5hbWU6"

jesli wiecie dlaczego to prosze o pomoc ;p

podaj login i haslo do smtp ponownie

Originally posted by adamos_w+--><div class='quotetop'>CYTAT(adamos_w)</div>
Ten KeyLogger przestaje oczywiście działać po usunięciu pliku?[/b]

plikow jest duzo, nawet w czystym windowsie.

<!--QuoteBegin-Mocher

Już mam problem na początku "bindujemy z innym programem" co to jest ten ark.zip trzeba to ściągnąć?
I tak ogólnie to nie wiem jak wrzucić keylogera na strone

Prosze o pomoc so much bardzo mi zalezy

ark.zip - gra z ktora ja sobie binduje keylogger. ty mozesz zbindowac z np. crackiem do jakiejs gry.

Originally posted by Ciupa
Ej prosilbym o kod to ardamaxa zeby gosc ktory wchodzi na stronke automatycznie sie mu instalwoal keyloger

>:3
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
@wiaderko
Co jak co, ale z tym ostatnim przesadziles, nie masz szacunku czy co?!
 

turbin

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2006
Posty
2
Skąd wziąść plik ark.zip?

ark.zip to jest program wiaderka który bindował. Możesz tam dać plik np.
matrix.zip
game_horse.zip itd.

Co wpisać w Send To?

Wpisz swój e-mail! Najlepjej z poczta.wp.pl

FAQ będę powiększąc!
 

Razielkom

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2006
Posty
1
pytanie mam ... jak nie dodam tamtych komend do notatnika i ten kolesich nie otworzy to nie bedzie działac ? czy wystarczy tez TYLKO zainfekowany plik ARDAMAXa ktory on stworzył ?
 

adamoss1

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2006
Posty
5
help

ej wpisuje w TYM email tak

Send to (wpisuje swoj email) xzcz.wp.pl
SMTP Host (wpisuje) smtp.wp.pl port 25
Username:adamoss1992
password: taki jak sie loguje do emaila na Wp
i klikam TEST i wyskakuje

FAILED TO CONNECT SMTP SERVER

co robie zle prosze pomuzcie pllzzzzz
 

Philip60

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2006
Posty
6
jest git! mi sie udalo
smile.gif
wszystko sprawnie dziala dzieki
smile.gif
 

adamoss1

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2006
Posty
5
ej zrobielm dalem kolesiowi keylogera czekam juz 1h i jeszcze na emaila mi nic nied doszlo ile mam czekac ????
 

Philip60

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2006
Posty
6
tak dlugo az dostaniesz raport o podlaczeniu i wiadomosci ;] a tak na marginesie to wez pod uwage ze ofiara mogla cie przechytrzyc i usunac keyloggera a wtedy to sie nie doczekasz... :whoeva:
 

adamoss1

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2006
Posty
5
Czekaj

wyslalem kolesiow keylogera o 8.30 sciagnal i nieusunol bo poiwedzialem ze ma zostawic
powiedzialem zeby sie wylogowal z TIBI i zalogowal ponownie zrobil to i na moj email przychodzi tylko takie cos co ja robie na kompie jak gram w tibe jakie passy wpisuje a jak dalem jemu i niusunol tego i zalogowal sie ponownie to jego passy powinny juz przyjsc cos robie nie tak czy co dalem 3 kolesiom keya i nic zadnycha pasow na emaila niedoszło czemu pomocy a na emaila przychodza mi takie wiadomosci

Od: Ardamax Keylogger <[email protected]>
Do: Ardamax Keylogger <[email protected]>
Data: Środa, 10 Maja 2006 09:22Załączniki:
2 załączniki Zapisz wszystkie załączniki
Temat: Log file

You will find log file attached to this letter.

i sa 2 załaczniki przegladam i sa tylko moje passy jak ja wpisuje i nie wiem co robie zle plzz pomocy
 

Tomi1979

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2006
Posty
2
Mam dziwny problem z rejestracją. Moze to śmieszne ale w tej dodanej "wisience" jest tylko kod rejestracji a nie ma nazwy rejestracji. Nic mi nie pzychodzi do głowy co mam tam wpisać. Próbowałem rózne kombinacje. Widzę że nikt takiego problemu nie opisywał więc licze na pomoc. Dzięki.
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by adamoss1
Czekaj

wyslalem kolesiow keylogera o 8.30 sciagnal i nieusunol bo poiwedzialem ze ma zostawic
powiedzialem zeby sie wylogowal z TIBI i zalogowal ponownie zrobil to i na moj email przychodzi tylko takie cos co ja robie na kompie jak gram w tibe jakie passy wpisuje

Jaki z tego wniosek. URUCHOMIŁEŚ SERWER U SIEBIE. Nie trzeba być znawcą od trojanów/keylogerów, żeby to zauważyć

Pozdrawiam

PS. Zostaw tą grę bo Ci się fałdki na mózgu wyprostują
<
 

adamoss1

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2006
Posty
5
czyli co mam zrobic bo juz nie wiem powiedz


mam u kogos uruchomic server??? ale jak ??? wysylam mu plik z keylogerem i co jak mam u niegu uruchomic server??? pomocy
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by adamoss1
czyli co mam zrobic bo juz nie wiem powiedz


mam u kogos uruchomic server??? ale jak ??? wysylam mu plik z keylogerem i co jak mam u niegu uruchomic server??? pomocy
Czyli pograjmy w Wisielca. Hasło 4 litery, kategoria jesteś... Oto hasło _oob. Brakuje jedej literki, jak myślisz jakiej ??
 

adamoss1

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2006
Posty
5
haslo to nOOb wiem bo jestem w tym ciemny ale pomuz mi jak to zrobic plxx czytam i czytam czytalem post listonosz474 chyba ma taki nich i nie wiem jak zrobic plzzz niedawaj mi zagadek eheheh
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by adamoss1
haslo to nOOb wiem bo jestem w tym ciemny ale pomuz mi jak to zrobic plxx czytam i czytam czytalem post listonosz474 chyba ma taki nich i nie wiem jak zrobic plzzz niedawaj mi zagadek eheheh
No to pierwsze, hakerskie, złamanie hasła za Tobą
smile.gif
Życze powodzenia w dalszej nauce.
<
 

Bartek_boy

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2006
Posty
1
Proszę o pomoc

nie rozumiem: Pobieramy TO, pozniej TO. Instalacji i rejestracji nie bede opisywac, jesli masz z tym problemy - pisz smialo.
Gdzie wogle trzeba sie zarejestrowac?
Kolega zrobił miniezły kawał tym programem, chciałbym mu sie odgryść, HELP
 

Len1o

Użytkownik
Dołączył
Maj 2, 2005
Posty
5
Ardamax keylogger Pytanie

Witam Wyslalem Kumplowi Tego Keyloggera Bo Chcalem Sie Dostac Do Jego Poczty Poczte Ma Na poczta.o2.pl Wszystko Ladnie Dziala Logi Mi Przychodza Na FTP Bardzo Sie Z Tego Ciesze Lecz Gdy Chce Login i Haslo Do Tej Poczty Pisze Mi Cos Takiego

a a a a a a 1 1 1 a a a

Z Perfect Keyloggerem Tez Mam Taki Problem

Pomocy !!!

[ Napewno Zostane Skrytykowany :glupek2: ]
 
Do góry Bottom