PORADNIK - Konfiguracja Ardamax keylogger

mr.genzo

Użytkownik
Dołączył
Maj 31, 2006
Posty
1
Re: Ardamax Keylogger

Jesli serwer wygenerowal sie, a ofiara na 100% uruchomila plik musisz odczekac tyle czasu ile podales na TYM obrazku. Zrobmy tak [zakladajac ze dales 30 min.]:
- Jas otwiera keyloggera i szczesliwy gra w fife 9999 [godz. 13 - uruchomienie kl]
- Po 15 min. wylacza komputer [13:15 - wylacza komputer]
- Ponownie go wlacza za godzine [14:15]
- gra w gre 1.5 godz [15:45]

Wnioskujac po tym loga powinienes dostac o godz. 14:30, gdyz komputer byl wlaczony 30 godz. Rozumiesz?[/quote]

Nie godz tylko min ... to po pierwsze :eek:kulary: a po drugie parokrotnie sprawdzalem czy to dziala i nie zawsze sie udaje. nawet na kompie ktory nei ma zabezpieczenia (moja siorka:) ) wiec rozumiem tych ktorym to nie dziala i zycze powodzenia ...
 

Abbad

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2006
Posty
3
mam problem malenki wsumie poradnik super naprawde duzo daje ale jak wspiuje smtp.wp.pl to wyskakuje mi jakis error co mam tam wpisac?? pozdrawiam
 

Nowi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2006
Posty
1
a ja mam pytanie. wzucilem do archiwum .rar pare userbarów mojego autorstwa no i zbindowalem tak jak pisalo wczesniej i teraz norton antivirus mi tego nie moze wykryc
czy wszystko jest ok??
 

maniek1116

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2006
Posty
1
help me u mnie pisze engine builder unable to creature installation package (odmowa dostępu) poradzicie cos na to plxplxplx
 

Abbad

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2006
Posty
3
Nowi jak zrobiles to ze kurde antywirus Ci tego nie wykrywa ja kombinuje od kilku dni i nie potrafie obczaic jak zrobic zeby antywirus nie wykrywal pliku zbindowanego :/ wogole jest taka mozliwosc??
 

Radar41

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2005
Posty
53
Witam.

Otóż podesłałem 3 serwery do kumpli. Oni o tym wiedzą i nawet powyłączali AV i wszystkie FW na tą okazje:)

Ale niestety nic mi na maila nie przychodzi.
Podczas konfiugracji dostałem testowego miala.Ustawiłem tez czas na 10 min.

I teraz pytanko.

Dzis odpaliłem sobie ten serwer na swoim kompie. I jak właczam Keyloggera to spox.Rejestruje wszystko co robie na kompie, niestety na maila nic nie wysyła.

PYTANIE:

Czy jeśli JA odpaliłem serwer u siebie, a potem podesłałem ten sam serwer 3-em "ofiarą" to będzie to działać czy nie? Zakładając ze swojego serwera nie usunąłem z kompa.

Czy to nie będzie kolidować?Czy powinienem dostać maile i od nich i ode mnie?

Pozdros.

Ps.Wspomagacz był prostszy w obsłudze:)Pozdros dla autora.
 
Do góry Bottom