Punkt Zrzutu - Nowy? Wpadnij zanim zadasz jakiekolwiek pytanie!

MrSlasher

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2012
Posty
1
Witam wszystkich.
Jestem nowy dlatego zapytam odrazu, żeby nikomu potem nie zawadzać i nie wkurzać : >
Od czego mam zacząć zanim zacznę "hackować" ? (jaki język się nauczyć i po kolei wszystko :D )
 

CrisPK

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2011
Posty
13
Naucz sie C++ i czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj i praktykuj zabezpieczenia sieci itp. Ale musisz byćgotowy na to, że to może trwać badzo długo.
 

Varen

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2012
Posty
1
Witam
chyba mam wirusa żeby to sprawdzić powiedzcie mi czy
1 ta strona infekuje http://www.bramwoodguesthouse.co.uk/Portals/0/The Tack Room/
i jeśli tak to czym ? i jak to usunąć ?
//ta wiem może to żart może to co innego ja tam wole się upewnić . I za zamieszenie już przepraszam nie przejrzałem się stronie ale wyłączyłem ją od razu //
przepraszam za brak kropek i interpunkcje ale jestem zdenerwowany
 

Ollko

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2012
Posty
1
Ja mam taką prośbę,aby ktoś wytłumaczył mi krok po kroku jak uzyskać czyjeś hasło do gg/samo archiwum.Bd wdzięczny
Zanim ktoś super mądry wpadnie na pomysł żeby mi podać sposób na gdy mam wspólny komputer z tą osobą to powiem ze az tak głupi nie jestem.
 

ziomal322

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2012
Posty
1
Cześć niestety mój temat został usunięty. No ale dobra. Jestem strasznym laikiem i nie wiem za co się zabrać. Wiec ?
może podał by mi ktoś jakieś linki do jakichś języków(nie będę wymieniał bo nie znam) z których będę mógł coś "stworzyć" ? ze tak powiem : >
z góry dziekuję
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
może podał by mi ktoś jakieś linki do jakichś języków(nie będę wymieniał bo nie znam) z których będę mógł coś "stworzyć" ?
C/C++
Polecane narzędzia:
- Microsoft Visual C++ 2010 Express (WinXP)
- Microsoft Visual Studio 2012 Ultimate (Win7)
Na dobry start:
- cplusplus.com - The C++ Resources Network

C#
Polecane narzędzia:
- Microsoft Visual C# 2010 Express (WinXP)
- Microsoft Visual Studio 2012 Ultimate (Win7)
Na dobry start:
- www.c-sharpcorner.com - Learn C# Tutorials

Asembler x86
Polecane narzędzia:
- MASM32 SDK (asembler i konsolidator)
- WinAsm (wizualny edytor okien i kodu)
Na dobry start:
- Iczelion's Win32 Assembly HomePage

Windows API
To nie język, to zestaw przydatnych w programowaniu pod Windows funkcji.
Polecane narzędzia:
* WinAPI możesz używać w C, C++, C# i Asemblerze.

Na dobry start:
- Windows Desktop App Development
 

kurocha112

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2013
Posty
1
Witam. Mam pewien problem, stalem sie ofiara ataku hackera. Nie mam dostepu do konta e mail oraz do origin. Czy moglby mi ktos pomoc odzyskac stracone konta ? Wiecej info na PW
 

Ponti21

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2010
Posty
1
Witam,
mam mały problem , dostałem kiedys bana na serwisie game desire (tzw.forever-a). Może ktoś ma jakieś mądre pomysły . Dodam ze to nie jest jakas prosta sprawa , bynajmniej dla mnie . Wgrywałem Vm Mare z xpkiem i dało rade to zrobić ale nie chce mi sie cały czas uruchamiac virtualnej zeby sobie pograć . Zna ktoś jakiś magiczy sposób zeby to ominąć ? Proszę o poważne odpowiedzi ...
 

Abudulu

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2013
Posty
1
Witajcie, małe pytanie czy na tym forum jest możliwość nauczenia się hakowania od podstaw(nigdy jeszcze nie hakowałem nic)?
 

boos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2013
Posty
1
siemanko szukam Cheat-Hack v1.92 do desert operations potrzeba mi to ściągnąć załatwcie mi linka Pozdrawiam
 

Reiko

Użytkownik
Dołączył
Październik 27, 2010
Posty
9
Witam,

przede wszystkim chciałem się przywitać, bo dawno mnie tu nie było. Więc witam :) Mam pytanie, które mnie nurtuje od kilku dni. Na jakiej zasadzie ludzie włamują się komuś na komputer czy pocztę używając exploitów? Mówi się że "wykorzystuje się błędy w oprogramowaniu". To niewiele mi mówi. Co to za błędy? Jak je znaleźć? Jak z nich skorzystać? Czy konieczna jest znajomość assemblera? Nie zrozumcie mnie źle - jestem programistą z zamiłowania a hacking to moje ciche hobby. Ale nie po to aby komuś coś zrobić, bardziej po to aby się sprawdzić. To jak biegi przez płotki - kolejny płotek zaliczony :) Do tej pory napisałem dwa trojany (drugi właśnie kończę). Piszę w Delphi 7 i C++ builder 6. Dzięki za odpowiedzi i życzę dobrej nocy ;)
 

petr21lublin

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2013
Posty
1
Witam wszystkich, mam taki problem- moja strona internetowa została zaatakowana .Po wejściu na stronę elektrostallublin.pl wyświetla się napis:
I'm Turkish Hacker & Muslim Hacker
#Hacked By JusTic4
#Justic3.co & [email protected]
Proszę o pomoc, jestem zielony w tym temacie.
Pozdrawiam
Piotrek
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Witam wszystkich, mam taki problem- moja strona internetowa została zaatakowana .Po wejściu na stronę elektrostallublin.pl wyświetla się napis:
I'm Turkish Hacker & Muslim Hacker
#Hacked By JusTic4
#Justic3.co & [email protected]
Proszę o pomoc, jestem zielony w tym temacie.
Pozdrawiam
Piotrek
Tak, te Turki nieźle wkurwiają.
Ale poważnie.
 

AdamSn

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2013
Posty
1
Witam, ja również padłem ofiarą ataku na moją stronę. Używam CMS Joomla.
I'm Turkish Hacker & Muslim Hacker
#Hacked By JusTic4
#Justic3.co & [email protected]
Widzę że poprzednik nie otrzymał pomocy, być może nic się nie da uratować. Kopii zapasowej nie robiłem i wiem, że to błąd.
Proszę o pomoc, jestem zielony w tym temacie.
Pozdrawiam
Adam
 

wojtala001

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2013
Posty
8
witam, chciałbym się dowiedzieć czy bez keyloggera da się złamać czyjeś hasło gg lub jego archiwum.
lub polećcie kogoś kto by mógł to odpłatnie zrobić.
 

SnikE

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2013
Posty
1
jak rozkodować plik z rozszerzeniem .dat bo mam mapę z servera do MCi tam są gracze i są ta pliki z ich hasłami podajcie jakieś programy które zadziałają lub powiedzcie jak to zrobić
 
Do góry Bottom