Punkt Zrzutu - Nowy? Wpadnij zanim zadasz jakiekolwiek pytanie!

7niebo

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2013
Posty
1
Witam.
Chciałbym zrobić niespodziankę koledze znam tylko jego nick grze.
Da się z tym coś zrobić? :)
:)
Jak zrobić DDos na np forum gry?
 
Ostatnia edycja:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Witam.
Chciałbym zrobić niespodziankę koledze znam tylko jego nick grze.
Da się z tym coś zrobić? :)
:)
Jak zrobić DDos na np forum gry?
Potrzebny Ci botnet lub booter.
Jeżeli Cię to interesuje - mogę przeprowadzić taki atak botnetem 11 000 botów.
Cena to 4 USD / godzinę (PayPal/Liberty Reserve).
 

malakian14

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2013
Posty
1
Siema,mam taką prośbę do was,czy mógł by ktoś mi napisać jak złamać hasło do bloga na stronie photoblog.pl ? próbowałem już szukać na źródle strony ale to nic nie dało,dodam ,że jestem kompletnie zielony w tych sprawach ;)
 

ignora

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2013
Posty
2
Witam
Z pewnym zazenowaniem opisze swoj problem, ale przyznaje ze jestem zdesperowana. Na pewnym portalu o tematyce randkowej pewien "gentelmen" atakuje mnie wulgarnymi mailami ktore z powodzeniem pasuja pod pewien art. Z kk. Oczywiscie ze najprosciej byloby go zablokowac badz powiadomic administratora strony o takim przypadku ale okazalo sie w ktoryms z jego maili ze wie gdzie mieszkam' wie jak sie nazywam, a to juz malo smieszne zrobilo. Byc moze ktos z moich znajomych bawi sie moim kosztem. Chcialabym wiedziec kto to. Czy jest szansa we wlasnym zakresie sprawdzenie jego ip badz chociaz maila z ktorego sie loguje? Dziekuje za pomoc :)
 

katka1012

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2013
Posty
1
Witajcie,

na wstępie powiem, że jestem zielona, zupełnie na łąka wiosną w sferze informatyki. Mam problem bo jakaś panna wypisuje do mnie na gg bzdury, mam jej datę urodzenia, wiek ( oczywiste), miejsce zamieszkania i nr gg. Chciałabym jednak namierzyć IP tak by móc wiedzieć gdzie mieszkać lub choć jak się nazywa. Chciałabym móc się z nią spotkać i wyjaśnić sytuację - kulturalnie bo jestem damą. Niestety, mimo że użyłam WTW nic nie mam, bo najnowsze gg nie są przez to obsługiwane w zakresie IP. Czy zna ktoś może jakiś sposób lub chce zwyczajnie mi pomóc w ustaleniu tej osoby... na policję nie mogę iść bo tzw gróźb nie było...odeślą mnie z kwitkiem:/ zależy mi na wyjaśnieniu sprawy bo to jest jakaś psychopatka, zarzuty jakieś do mnie kieruje odnośnie faceta, z którym owszem byłam ale 6 lat temu...
 

staszek60

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 16, 2013
Posty
1
Witam, jestem tu nowy i jeszcze do końca się nie połapałem dlatego piszę owego posta :D Ale do rzeczy: Potrzebuje włamać się dziewczynie która już raz mnie zdradziła na FB. Raz już to zrobiłem (i dlatego dowiedziałem się o 1 zdradzie :D ) programem który zapisuje ruchy klawiatury kiedy logowała się u mnie na konto. Teraz jest ostrożna i pozostaje mi wysłać jej keyloggera albo inne ustrojstwo, najlepiej aby to było coś jak najmniej podejrzliwego i łatwego w wysłaniu np. na czacie przez FB. Zależy mi głównie na loginie i haśle na konto FB, to mi wystarczy. Proszę o napisanie w miarę jasno krok po kroku czym i jak najlepiej to zrobić. Sorry za błachy temat, i dzięki z góry za pomoc :D
 

Big Hoss

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2013
Posty
2
Witam, czy można komuś nasłać tyle pakietów swoim łączem by go odcięło od internetu na parę minut?
Czy używanie VPN wystarczy by się nie `wkopać`?
Mój internet :
Czy to łącze mi starczy do takiego manewru? Czy potrzebny by był serwer?
IP osoby (trolla) mam.
Jestem `Laikiem`, kiedyś pamiętam że przez cmd dało się trochę przymulić komuś łącze gdy miałeś szybszego neta.

Jeszcze mam pytanie jak się obronić przed takim atakiem?
VPN - trochę nie wygodny jest gdy się gra.
 

Robobos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2013
Posty
1
Witam
Jestem tu nowy i całkowicie zielony.
Mam takie male pytanie poniewaz cale godziny potrafie przesiedziec przy lolu lecz od pewnego czasu ktos z moim "kumpli" zaczol mnie dossowac. nie mam pojecia jak to robi ale chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob moge sie przed tym bronic
siec mam 0,5 mb -,- i w dodatku stale ip.
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Tomoże ja zadam pierwsze pytanie
<
Czy możliwe jest przechwycenie wiadomości GG od "Losowych" numerów GG ?

Jest taka mozliwosc od ponad 5 lat, niestety bez bardzo zaawansowanej wiedzy sieciowej & programistycznej nic nie wskorasz ; )
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Witam, czy można komuś nasłać tyle pakietów swoim łączem by go odcięło od internetu na parę minut?
Czy używanie VPN wystarczy by się nie `wkopać`?
Mój internet :
Czy to łącze mi starczy do takiego manewru? Czy potrzebny by był serwer?
IP osoby (trolla) mam.
Jestem `Laikiem`, kiedyś pamiętam że przez cmd dało się trochę przymulić komuś łącze gdy miałeś szybszego neta.

Jeszcze mam pytanie jak się obronić przed takim atakiem?
VPN - trochę nie wygodny jest gdy się gra.

Twoj uslugodawca VPN bez wahania udostepni istotne informacja nt. Twojego polaczenia ; ). Sry ale platne VPN to marketing nie anonimowosc ^^.
 

cycu995

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2013
Posty
9
Witam!

Mam pytanie: Chciałbym się dowiedzieć, czy da się za pomocą RATa lub jakiegoś trojana podglądywać przez kamerę w obcym smartfonie używając komputera lub smartfona?
 

dino90

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 14, 2013
Posty
32
Witam!

Mam pytanie: Chciałbym się dowiedzieć, czy da się za pomocą RATa lub jakiegoś trojana podglądywać przez kamerę w obcym smartfonie używając komputera lub smartfona?

nie koniecznie trzeba uzywac RAT'a
jesli chodzi o Android'a to Google nam daje nam darmowa oplikacje aby miec dostep i kontrole nad rzekomo "skradzionym telefonem" oczywiscie nie musi on byc skradziony ;]

tu jest wszystko pokazane co i jak
jednakze dotyczy to tylko Androida

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidlost&hl=pl


http://lifehacker.com/android-lost-controls-your-stolen-phone-even-after-you-511903024
 

cycu995

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2013
Posty
9
Pokazana przez ciebie aplikacja (o ile się nie mylę) powinna być zainstalowana na telefonie, na którym chciałbym patrzeć przez kamerę, lecz ja bym wolał patrzeć bez zgody właściciela i bez instalowania żadnych aplikacji. Czy jest taka możliwość?
 

Nakei

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2013
Posty
1
Witam. Szukałem, ale nic nie wyszukałem więc zdecydowałem napisać się to tutaj. Sprawa dotyczy tylko tego, że wrzuciłem na komputer do którego mam fizyczny dostęp program, który zapisuje wszystkie wpisywane treści do pliku i teraz chciałbym, aby jakiś drugi, zewnętrzny program co ustalony czas wysyłał mi na maila ten plik. Mógłby ktoś podpowiedzieć co, jak i gdzie znaleźć lub zrobić?

Jeżeli kogoś obchodzi po co, to chodzi o to, że laska chyba robi mnie w trąbę i chcę nieco popatrzeć z kim i co pisze. Pomożecie? :D
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Mogę zaoferować Ci program, który oprócz wyłapania operacji na klawiaturze wyśle również na podany wcześniej adres e-mail zrzuty ekranu: http://hermes-keylogger.p.ht/
 

misterplate

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2013
Posty
1
Witam. Mam pytanie i w sumie nie wiem czy to podchodzi pod hacking, ale napiszę tutaj:

Plik PDF z: nauczyciel.wsipnet.pl/plik/92/18169/15250‎ jest indeksowany w Google (znajdę go w wyszukiwarce) i mogę go od razu pobrać. Jak mogę pobrać nauczyciel.wsipnet.pl/plik/92/18162/15243 , żeby mnie nie przekierowało na stronę logowania do serwisu? :)
 
Do góry Bottom