BigBen 4.0 - Sonda

BiGBen 4.0


  • Total voters
    21

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
Zapraszam do głosowania.
<
 

diabolo16

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2007
Posty
2
Jak najbardziej tak! Najlepszy trojan jaki miałem, niestety po zawieszeniu działanlość, musialem sie przesiasc na cos innego, zupelnie gorszego.
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
a ci tylko żerują na gotowcach.

P.S

Zrób ograniczenie czasowe lub note że plik moze zawierać "bla bla bla.." chcą być HAXI0RAMI ?
Niech płacą...W końcu wiedza troche kosztuje.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Heh, jedyny trojan którego kiedykolwiek w życiu używałem, i to w dodatku na localhoście ^^ masakra... a dawno to było....

A, że zazwyczaj w ankietach głosuje na nie to jakoś tak mi się orientacyjne wcisnęło
<
a jestem na tak, bo mi się przysłużyła któraś z poprzednich wersji to i niech innym się przyda
<
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
<div class='quotetop'>CYTAT(Alliata @ 26.07.2008, 11:12) <{POST_SNAPBACK}></div>
a ci tylko żerują na gotowcach.

P.S

Zrób ograniczenie czasowe lub note że plik moze zawierać "bla bla bla.." chcą być HAXI0RAMI ?
Niech płacą...W końcu wiedza troche kosztuje.[/b]

Daj spokój.
Kiedyś nikt nie pomyślał, by brać za to kasę, teraz jakiś trend na komercję? o0
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
<div class='quotetop'>CYTAT(amex @ 22.08.2008, 23:39) <{POST_SNAPBACK}></div>
może ludzie są bardziej zachłanni, a może po prostu zmądrzeli i cenią swoją pracę...
gdzieś Ty się wychował? "Trend" na komercje był, jest i zawsze będzie...[/b]

A zdajesz sobie sprawę, że biorąc pieniądze za takie programy - łamiesz prawo?
Jestem w stu procentach pewien, że nie odprowadzasz od tego podatku, nie wykazujesz tego w US.

Skoro więc nie odprowadzasz podstawowych opłat, czyli stosujesz tak zwane oszustwa podatkowe, to może lepiej pisać soft za darmo?

Mylisz się, popatrz sobie na archiwa tego forum z 2003-2004 roku, tam nie ma ludzi, którzy myślą tylko o tym, jak zarobić na swoim sofcie. I właśnie dlatego to forum schodzi na psy, bo wszyscy zamiast pomagać - chcą czegoś w zamian.

Było mnóstwo osób, które pisały swoje programy, zresztą - bardzo dobre programy - i udostępniali je za darmo.
A teraz sam sobie odpowiedz na pytanie, czy zacząłbyś się interesować ogólno- pojętym hackingiem, jeśli za wszystko miałbyś płacić? Myślę, że nie.

A chyba takie jest założenie osób, które tworzą programy - by ktoś ich używał?
Pozdrawiam.
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
z choinki sie urwałeś xD Podatek za pisanie programu ? God... od 60 zł mam podatek dawać kaczuchom placić.. Polacy kradną w rządzie na potęge i oni sie nie martwą o to (patrz:Andrzej Lepper)

Świat teraz tylko na pieniądzach idzie.Pieniądze bierzesz za czas który poswięciłeś na naukę,cierpliwość,ksiązki (w niektórych przypadkach)

jak Lamer chce szpanować przed kumplami że Gatesem jest bo GG dziewczynie shaxiorował albo ukradł archiwum to niech płaci.Takich trepów tylko tępić..

Gdyby był dział dostępny tylko dla osób pomyzej powiedzmy 100 postów, i wiedzieli by o nim tylko osoby które mają więcej postów to i więcej projektów by było bo wiadomo ze nie robi się go dla lamerów tylko dla pewnej grupy uzytkowników forum która rozumie trud jaki włozono w napisanie programu,A normalnie jak dasz to ludzie bociki zajmują się wyłącznie wysyłaniem na virustotal.
Druga sprawa to spamowanie aby dobic te 100 postow,ale jesli by nie wiedzieli o istnieniu takiego działu to po co by spamowali ?

programy freeware dajesz tylko po to by pokazać ze prezentujesz sobą coś jako "programista" i że potrafisz.. coś jak monopol.. po to zeby klientów przyciągnąć.
 

zbyrek2

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2005
Posty
15
Jestem na tak.

A wy przestańcie się kłócić, bo nie od tego jest ten temat. Autor będzie chciał to da opłatę, albo zrobi to z własnej dobrej woli i satysfakcji. To jest jego decyzja.
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
<div class='quotetop'>CYTAT(Alliata @ 23.08.2008, 13:52) <{POST_SNAPBACK}></div>
z choinki sie urwałeś xD Podatek za pisanie programu ? God... od 60 zł mam podatek dawać kaczuchom placić.. Polacy kradną w rządzie na potęge i oni sie nie martwą o to (patrz:Andrzej Lepper)[/b]

Chyba Ty się urwałeś. Nie chcesz to nie płać - mi to wali
<

Ale jak nie znasz prawa, to się nie wypowiadaj i nie mów do mnie, że się urwałem z choinki.
smile.gif
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
eltrial,i prosiłbym troche grzeczniej na przyszłość.Świat goni cały czas za pieniędzmi,banki manewrują kursami walut aby zarobić miliony, a ja bede dawał komuś celowo dawać zarobić..
 

Olafejs

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 21, 2007
Posty
1
Ja jestem za nawet jak bobi będzie chciał $$ za to. Bo wole żeby on miał z tego korzyść i motywacje niż żerować jak inni.
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
nowa wersja powinna powstać. a co do małego falme'u Eltriala i Alliata - bez jaj panowie. Eltrial ma recję niestety - takie Polskie prawo. a co gorsza - jezeli nie zarejestrujesz aplikacji a sprzedasz ją, to ktos może ją zarejestrować na siebie, zacząć zgarniać kase a nawet jak nie to i tak zarobi bo Ciebie udupi.. :/
 

romekg

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2006
Posty
2
Witam wszystkich, to mój pierwszy post choć od kilku lat obserwuję to forum. Miałem nawet VIP-a BB i bardzo sobie chwaliłem. Niestety teraz jest już spalony... Nie wiem czy jest taka możliwość, ale chciałbym, aby nowy BB działał pod Vistą...
 
Do góry Bottom