BigBen 4.0 - Sonda

BiGBen 4.0


  • Total voters
    21

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
<div class='quotetop'>CYTAT(Gondoller @ 5.10.2008, 22:45) <{POST_SNAPBACK}></div>
nowa wersja powinna powstać. a co do małego falme'u Eltriala i Alliata - bez jaj panowie. Eltrial ma recję niestety - takie Polskie prawo. a co gorsza - jezeli nie zarejestrujesz aplikacji a sprzedasz ją, to ktos może ją zarejestrować na siebie, zacząć zgarniać kase a nawet jak nie to i tak zarobi bo Ciebie udupi.. :/[/b]

Dziękuję, taka jest prawda. Prawo jest takie, że bez działalności gospodarczej nie mamy prawa czerpać jakichkolwiek korzyści, a to co kto zrobi z tym - to już jego sprawa, niech jednak spodziewa się tego, iż konkurencja czasami lubi kablować.. ;-)
I nie mowa tu tylko i wyłącznie o trojanach, to tak na przyszłość.
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
No.. to Polska po prostu. A w dodatku za tworzenie takiej kategorii oprogramowania z zaznaczeniem że to służy do łamania zabezpieczeń/ciągnięcia korzyści takich czy owakich - tez mozna oberwać CBA i inne takie nie śpią.


A co do topicu - jeszcze raz napisze - rób kolejną werję bigbena ^^
 

chrishaker

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 3, 2005
Posty
2
Jestem za
smile.gif
Nowsza versja Big Bena sie przyda
smile.gif
 

romet_pl

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 5, 2008
Posty
16
Pewnie że tak. Potrzeba nam niewykrywalnego trojanka
smile.gif

Tylko nie skanować ;p
Mam nadzieje że wydasz nową wersje
<
 

chmurek22

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2007
Posty
10
<div class='quotetop'>CYTAT(widmo17 @ 9.12.2008, 15:48) <{POST_SNAPBACK}></div>
Bo więcej lam niż informatyków ;] Ja osobiście nie chciałbym, żeby wyszedł nowy big-ben - następna fala pytań `jak skonfigurować` itp. nas wykończy ;][/b]


XD ja bym chciał zeby wyszedł a jak beda pytania jak skonfigurować  itp. to olać i tyle XD
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Mnie tylko zastanawia po co osoba która ma problem z konfiguracją stara się używać trojanów...to tak samo jak dać nóż dziecku. Zepsuje wszystko dookoła i jeszcze się przy tym pokaleczy:/
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
bo większość dzieci nie rozumie, że hakierowanie to przestępstwo takie samo jak włamanie do banku itd ;] A potem jak przychodzą niebiescy panowie, bo się udało zhaczyć jportala to jest płacz i zgrzytanie zębów.
 

EvilHaker102

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
34
ja też go chce bo go nigdy nie użyłem
smile.gif
a i tak nie ma żadnego pożądnego niewykrywalnego trojannka.


TAK!!!
 

I3L4D3

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2008
Posty
178
Witam!

Jestem za... A co do tego że powstały by nowe posty z ptaniami o konfiguracje, to poprostu napisać na dzieńdobry jakiś dobry art ze screenami...
Albo poprostu dawać go osobom które potrafią zaprezentować pewną wiedzę...
smile.gif
 

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
Witam Was serdecznie, jak narazie nie mogę powiedzieć czy ukaże się nowa wersja. Zobaczymy z czasem.

Pozdrawiam Wszystkich
<
 

Bezel21

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2007
Posty
104
Zagłosowałem na nie, bo i tak ten trojan szybko zrobi się wykrywalny z taką ilością userów. Drugim powodem mojej decyzji jest to, że coraz więcej osób korzysta z gotowców zamiast nauczyć się jakiegoś języka i samemu przynajmniej spróbować napisać taki program.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Jakby matoły nie wrzucały tego co chwilę na skanery AV to nie było by tak źle, z resztą teraz niekiedy trzeba nieźle się napocić przy samym pisaniu kodu żeby heurystyka nie wyczaiła czegoś podejrzanego..
 
Do góry Bottom