Blackshades NET (RAT) 4.2

adrianbyd

Użytkownik
Dołączył
Marzec 7, 2011
Posty
5
Blackshades NET (RAT) 4.2 - aktualizacja na dzień 23.06

Program do zdalnego zarzadzania komputerem...tworzymy server dzieki któremu dostajemy wgląd do komputera ofiary...Program posiada kilkadziesiąt opcji (keylogger,cam,zrzut ekranu ) to tylko podstawowe opcje
Naprawde swietny program...Jest to wersja scrakowana...koszt jesli chcemy kupić to 40 $ :)



Instrukcja logowania:

1. Wejdz w data w Registrator i zarejestruj obie pozycje
2. Uruchom loginServer
3. Uruchom Client (wpisz swój login )
4. Poczekaj aż Blackshades zaloguje się
5. Baw się !!


Ściaganie pliku oraz obsługa Blackshades z wyłaczonym AV


Oficjalna strona programu
Kod:
http://www.bshades.com/bsscmds.php

Kod:
http://hotfile.com/dl/121762426/6e44ff2/4.2.rar.html

powód edycji - aktualizacja Blackshades
 
Ostatnia edycja:

adrianbyd

Użytkownik
Dołączył
Marzec 7, 2011
Posty
5
masz 3 liczace sie RAT-y Najlepszy Blackshades...co masz tak zaj....stego ?

Możesz mi zaufać to jest mega trojan...i robisz naprawde co chcesz :D
 
Ostatnia edycja:

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
A mozesz mi powiedziec po co wrzucasz tutaj cos nie swojego ?
Kazdy ma google i moze poszprerac i znalesc samemu.
Wszystkie te trojany ktore tu wymieniasz mozna spokojnie znalesc np. na hackhound.org wiec nie widze potrzeby zeby powielać to
 

martinhex

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2011
Posty
17
Nie rozumiem Cie człowieku....co tu masz swojego może nagrywasz albumy robisz filmy albo gry...Może forum jest twoje ???????Nie wiem czy wiesz fora powstały po to aby ludzie sobie pomagali w odszukiwaniu czegoś co czasem nie łatwo jest poszukać
Nie znajdziesz tak łatwo Blackshadow"sa...podkreślam DZIAŁAJĄCEGO (bo najczęściej są bez cracka)...pozostałe które wymieniłem tak...dlatego nie ma do nich linka...Ciekawe forum...problem ze użytkownik cos na nie wrzucił
 

Arxk

Użytkownik
Dołączył
Marzec 23, 2010
Posty
5
Mam pewien problem, w zasadzie już prawie skonfigurowałem blackshadesa i przy kroku kiedy tworze bota, klikam build a tu zaskoczenie, wychodzi mi ten błąd po czym rozłącza serwer.
array variable has incorrect number of subscripts or subscript dimension range exceeded
mógłby mi ktoś powiedzieć jak to rozwiązać?
 

Arxk

Użytkownik
Dołączył
Marzec 23, 2010
Posty
5
to samo niestety...;/ moze popełniłem błąd z portach... ? a moze po prostu nie działa na Win7? spróbuje na XP'ku.
 
Ostatnia edycja:

Arxk

Użytkownik
Dołączył
Marzec 23, 2010
Posty
5
napisz do mnie na gg, numer na pw podam, tak się dogadamy szybciej...:) tylko bez włamu bym prosił:D
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Nie rozumiem Cie człowieku....co tu masz swojego może nagrywasz albumy robisz filmy albo gry...Może forum jest twoje ???????Nie wiem czy wiesz fora powstały po to aby ludzie sobie pomagali w odszukiwaniu czegoś co czasem nie łatwo jest poszukać
Nie znajdziesz tak łatwo Blackshadow"sa...podkreślam DZIAŁAJĄCEGO (bo najczęściej są bez cracka)...pozostałe które wymieniłem tak...dlatego nie ma do nich linka...Ciekawe forum...problem ze użytkownik cos na nie wrzucił

Problemem nie jest to ze user cos wrzucil. Problem jest ten ze nie widze powodu dla ktorego powienien to wrzucac skoro soft nie jest jego. A mi osobiscie znalezienie tego za pomoca google zajelo nie wiecej niz 5 minut. Bez problemu mozna to znalesc na roznych torrentach, warezach. A to forum to nie warez.

A co ja mam swojego? Programy ktore pisze SAM i wtedy je publikuje. A jak chcesz jeszcze popyskować to zapraszam na pw.
 
Ostatnia edycja:

eryk1111

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2011
Posty
1
Przepraszam, że się wcinam w tak interesującą kłótnie obu panów ale czy mógłbym poprosić o jakiś tutorial po polsku do tego? Jestem zielony a bardzo bym chciał się zemścić na pewnej kobiecie która czytała to co pisze na facebook'u przez parę tygodni ;>

Stoje na tym ze odpalilem go i nie wiem co mam robic. Jak mam te porty odblokowac, server zrobic, hosta itp
 

kovak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2011
Posty
7
Ponieważ na tym forum bardzo ciężko, ażeby ktoś raczył odpisać na PM lub odpisać na post chciałem skromnie zapytać:

czy to jest "czysta" "stabilna" i "działająca" wersja tego szczurka...?

czysta - nie ja będę ofiarą tylko ja znajdę ofiary
stabilna - nie ma z nią problemów
działająca - uda się zainstalować i poprawnie odpalić

Pozdro





Zaktualizowałem Blackshades,wiec jeśli komuś nie działała poprzednia wersja niech pobierze tą...działa na 100 %

Aktualizacja na dzień - 23.06.2011

Kod:
http://hotfile.com/dl/121762426/6e44ff2/4.2.rar.html
Crypter szyfrujący server http://haker.com.pl/threads/20878-CRYPTER-VCBOS-v.1

Sprawdziłem działa
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom