Borland C++ Builder - DOWNLOAD

Rider-pl

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2007
Posty
7
mam problem z tym builderem sciagnolem zainstalowalem podalem cd-keya wszystko sie zrobilo tylko po zainstalowaniu jak juz wlacze chce odemnie login i pasword ktorego nie posiadam a nie moge sie zarejestrowac nie wiem czy ja slepy jestem ale nie widze opcji register na www.borland.com a jak probowalem zarejestrowac sie w builderze to nie moglem sie polaczyc z serverem. Nie wiem co jest grane...
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Rider-pl
A mnie prosi o zarejestrowanie sie wiec jak juz wpisze w tym borlandzie haslo i login i maila i wszystko co potrzebne to wyskakuje taki blad

http://img412.imageshack.us/my.php?image=bladte8.jpg
Przy instalacji trzeba podać serial, dostajesz go rejestrując się i wypełniając ankietę na borload.com .
Potem wybierasz przy odpalaniu buildera że niechcesz rejestrować się online.I masz spokój.
 

Rider-pl

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2007
Posty
7
dzieki za pomoc juz mi dziala
<
 

sungsam

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2007
Posty
6
Originally posted by kiw kiw bomba
mam prosbe moglbys powtozyc ten serial bo mam znaki zapytania zamiast liter w 2 miejscach :kreci:


Ja wpisałem z tymi dwoma znakami zapytania i chodzi, tylko miałem problem z pobraniem, strasznie wolno to szło, to użyłem menagera pobierania plików z opcją pobierania w kawałkach i pobrało bardzo szybko, jeśli komuś wolno się ściąga to polecam ten sposób.
 

Stonek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2007
Posty
1
Jak się rejestruje w C++ Builder, ale wytłumaczcie krok po kroku, bo nie za bardzo znam angielski, a tam jest wszystko po angielsku. Próbowałem tą trzecią opcję (chyba powinna być bez rejestracji), ale póżniej nie mogę nacisnąć next.
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by Stonek
Jak się rejestruje w C++ Builder, ale wytłumaczcie krok po kroku, bo nie za bardzo znam angielski, a tam jest wszystko po angielsku. Próbowałem tą trzecią opcję (chyba powinna być bez rejestracji), ale póżniej nie mogę nacisnąć next.

Po co Ci rejestrować C++ Builder? Uruchomi się bez tego, tylko kliknij Exit jak się pojawia okno rejestracji.
 

Sandman89

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2007
Posty
2
wracajac do problemu !!

korzystam z samouczka na stronie http://binboy.sphere.pl/index.php?show=33
i program ktory ma liczyc iloczyn 2 liczb nie dziala. wyskakuje mi okienko podaje 2 cyfry ale pozniej znika.... w logu znalazlem cos takiego moze to wam cos powie

"#warning This file includes at least one deprecated or antiquated header.
Please consider using one of the 32 headers found in section 17.4.1.2 of the
C++ standard. Examples include substituting the <X> header for the <X.h>
header for C++ includes, or <iostream> instead of the deprecated header
<iostream.h>. To disable this warning use -Wno-deprecated."

mnie to niestety nic nie mowi
pomocy ... korzystam z dev-c++
 

byq^

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2007
Posty
1
Originally posted by nowix
Mam małe pytanie. Ściągnołem Symfonie C++ i ściągnołem DevC++ jak przepisuje podany program do komplikatora i przetwarzam go to mi okienko pokazuje sie przez sekunde i zamyka. Czy w tym komplikatorze tak nie bedzie sie dzialo. Czy to jest może spowodowane przez XP'a. Jak wiecie co z tym zrobic to mi pomuscie. Z góry dziex. A i niepiscie mi jakims dziwnym jezykiem bo dopiero zaczynam przygode z tym wszystkim.
Witam, u mnie występuje ten sam problem co u Nowixa. Jak ustawić żeby konsolka sie automatycznie nie zamykała, bez konieczności wpisywania za każdym razem w kompilatorze polecenia?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by byq^
Witam, u mnie występuje ten sam problem co u Nowixa. Jak ustawić żeby konsolka sie automatycznie nie zamykała, bez konieczności wpisywania za każdym razem w kompilatorze polecenia?
Piszę z głowy:
Możesz na końcu dodać strumień który czeka aż user naciśnie jakiś przycisk (pobiera do zmiennej).
Kod:
cin >> c;
Lub tam gdzie ma się zatrzymać konsola (na końcu programu) użyć:
Kod:
system("PAUSE");
W powyższym pamiętaj o dodaniu nagłówku [na górze programu):
Kod:
#include <cstdlib>
 
Do góry Bottom