Całkowity zakaz pisania o grach.

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Miałem to napisać już kilka dni temu, gdy sobie "popisaliśmy" z Proximą na prv. Przedstawiła Ona i wdrążyła w życie " anty Tibia - zakaz pisania o tym" Pomysł jest dobry, ale tibia to gra podobnie jak setki innych gier online w które grają ludzie, którzy chcą okraść by zarobić i którzy właśnie z takimi pytaniami trafiają do nas. Przedstawiłem jej propozycje aby całkowicie zakazać pisać posty o grach, ale tylko tego typu gdzie w temat wchodzi kradziesz. Nie zdają sobie te dzieciaki sprawy że nawet głupia gra, pochłania czas i jak ktoś to straci przez takiego napalonego dzieciaka który sam sobie radzić nie potrafi to może "lekko wkurzyć" ale tu nie o tym...


Więc podsumowując, pomysł byłby taki :

-Zakazać pisania o grach online, których tematyką jest kradziesz.
-Zakazać postów typu : ktoś mi ukradł, teraz ja chce ukraść w dowód zemsty.

To chyba byłoby na tyle, wiem że kilku będzie za i niewiem czy to przejdzie bo FDJ'ka mnie ostatnio nie lubi.
smile.gif


Prosze o wypowiedź zielonych...
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by B33RK4
Miałem to napisać już kilka dni temu, gdy sobie "popisaliśmy" z Proximą na prv. Przedstawiła Ona i wdrążyła w życie " anty Tibia - zakaz pisania o tym" Pomysł jest dobry, ale tibia to gra podobnie jak setki innych gier online w które grają ludzie, którzy chcą okraść by zarobić i którzy właśnie z takimi pytaniami trafiają do nas. Przedstawiłem jej propozycje aby całkowicie zakazać pisać posty o grach, ale tylko tego typu gdzie w temat wchodzi kradziesz. Nie zdają sobie te dzieciaki sprawy że nawet głupia gra, pochłania czas i jak ktoś to straci przez takiego napalonego dzieciaka który sam sobie radzić nie potrafi to może "lekko wkurzyć" ale tu nie o tym...


Więc podsumowując, pomysł byłby taki :

-Zakazać pisania o grach online, których tematyką jest kradziesz.
-Zakazać postów typu : ktoś mi ukradł, teraz ja chce ukraść w dowód zemsty.

To chyba byłoby na tyle, wiem że kilku będzie za i niewiem czy to przejdzie bo FDJ'ka mnie ostatnio nie lubi.
smile.gif


Prosze o wypowiedź zielonych...

Heh, B33RK4, też miałem pomysł, żeby napisać tego rodzaju temat, czyli popieram, ciągle widzę tematy typu : Jak zhaczyć Silkroad albo coś w tym rodzaju
<
 

HipisX

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2007
Posty
110
Originally posted by B33RK4
Miałem to napisać już kilka dni temu, gdy sobie "popisaliśmy" z Proximą na prv. Przedstawiła Ona i wdrążyła w życie " anty Tibia - zakaz pisania o tym" Pomysł jest dobry, ale tibia to gra podobnie jak setki innych gier online w które grają ludzie, którzy chcą okraść by zarobić i którzy właśnie z takimi pytaniami trafiają do nas. Przedstawiłem jej propozycje aby całkowicie zakazać pisać posty o grach, ale tylko tego typu gdzie w temat wchodzi kradziesz. Nie zdają sobie te dzieciaki sprawy że nawet głupia gra, pochłania czas i jak ktoś to straci przez takiego napalonego dzieciaka który sam sobie radzić nie potrafi to może "lekko wkurzyć" ale tu nie o tym...


Więc podsumowując, pomysł byłby taki :

-Zakazać pisania o grach online, których tematyką jest kradziesz.
-Zakazać postów typu : ktoś mi ukradł, teraz ja chce ukraść w dowód zemsty.

To chyba byłoby na tyle, wiem że kilku będzie za i niewiem czy to przejdzie bo FDJ'ka mnie ostatnio nie lubi.
smile.gif

Nareszcie ktoś to napisał, to jest paranoja z tym hakowaniem gier. Dodałbym od siebie żeby usuwać każdy post w którym zawarte jest pytanie o shakowanie (albo o możliwość shakowania) jakiejś gry online. Ci którzy próbują ukraść komuś konta są poprostu ciotami którym nic się nie chce nawet zagrać w głupią gierke aby zrobić tam dość duży Level albo coś takiego
<

Pomysł całkowicie popieram
Pozdrawiam

Prosze o wypowiedź zielonych...
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Głównym celem było wyeliminowanie tibii z naszego forum z różnych względów (zresztą wszystkim dobrze znanych).
Jeśli chodzi o inne gry hm...w sumie nie mam aż tak dobrze sprecyzowanego zdania.
Jedno jest jednak pewne: to nie forum o grach....a pytania w stylu "jak "shakować" konto" itp zaczynają być drażniące....
Do tego włączając aspekty moralne odnośnie kradzieży kont....
Eh....dużo by pisać
<


No i właśnie odpowiedziałam na pytanie czy jestem za czy przeciw
<
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Kwestią jest jeszcze poświęcenie zielonych do sytuacji, aby jednak wyciągali konsekwencje, nawet gdyby ten pomysł przeszedł, to zielona siła musi go egzekwować a z tym róznie jest wiadomo... komu by się chciało
smile.gif
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
ej...no skoro jest jakis pomysl zaakceptowany przez nas to nie po to, aby sobie był, tylko po to, zeby tego pilnowac. My tu nie jestesmy dlatego, że ładnie wyglada funkcja moda
<
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Według mnie to dobry pomysł
smile.gif

Nie ma dnia żeby nie pojawiły sie takie tematy
<

I coraz bardziej staje sie to uciążliwe :/

No i myśle że jak ktoś napisze temat:

"Jak shakować (jakomś tam gre)"
To wyskoczy jakiś haxior z 1 postem i dobrodusznie zaoferuje mu zrobiony przez siebie "program" do hakowania właśnie tej gry :nonono: ^^

Taki zakaz pisania o "Hakowaniu Gier" na pewno by sie przyczynił do spadku publikacji na forum serverów trojanów/keylogerów


[center:39ba313ea1]
41_1__1_.gif
[/center:39ba313ea1]
 

Szalony Kojot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
176
Wreszcie słowa w logo "jak zabezpieczyć się przed..." nabierają sensu , całkowicie popieram !!!!!!
<
k:

Edit:
Odkąd jest nowy moderator poziom forum WZRASTA
<
Gratulacje.
Oczywiście nie obrażając innych moderatorów
smile.gif
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Jak na razie nie zauważyłem widocznego wzrostu poziomu, ale skoro inni widzą, może i ja wkrótce dojrzę ;]
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Może wrasta' ale spadnie wraz z początkiem szkoły, kiedy będą pytania: "jak shaczyć pracownie"

ale i tak jest lepiej niż było =]
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Originally posted by Szalony Kojot
Odkąd jest nowy moderator poziom forum WZRASTA
<
Gratulacje.
Oczywiście nie obrażając innych moderatorów
smile.gif

Hehe, zgadzam sie calkowicie
smile.gif


A co do pomyslu to popieram, mam dosc tych wszystkich 'hakerow' ...
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
pomysl wg mnie bez sensu
Sami pomyslcie. Czy post typu "Jak ukrasc konto w grze lineage" przetrwa? Nie, mod go usunie. Wiec po kiego licha wprowadzac jakies dodatkowe zakazy i Bog wie jeszcze co, jak oni i tak nie czytaja regulaminu i tak napisza posta "jak ukrasc...". Tez trzeba pamietac o tym, ze moze pojawic sie jakies sensowne pytanie zwiazane z gra a wg nowej zasady nie bedzie mozna o nim napisac. Taka sama sytuacja jest z akcja "Stop Tibii".
takie jest moje zdanie
 

PawelSLUPSK4

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2007
Posty
29
Originally posted by Kanciastoporty
pomysl wg mnie bez sensu
Sami pomyslcie. Czy post typu "Jak ukrasc konto w grze lineage" przetrwa? Nie, mod go usunie. Wiec po kiego licha wprowadzac jakies dodatkowe zakazy i Bog wie jeszcze co, jak oni i tak nie czytaja regulaminu i tak napisza posta "jak ukrasc...". Tez trzeba pamietac o tym, ze moze pojawic sie jakies sensowne pytanie zwiazane z gra a wg nowej zasady nie bedzie mozna o nim napisac. Taka sama sytuacja jest z akcja "Stop Tibii".
takie jest moje zdanie

ale chyba ma byc zakaz pisania tematów np. jak ukrasc konto, jak wlamac sie w roznych grach itp.
a nie co zrobic zeby gra dzialala
chociaz ja to tak rozumniem.

to jest forum o hakerstwie itp a nie o grach.
ja popieram.
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Originally posted by Kanciastoporty
"Calkowity zakaz pisania o grach"
see?

Oj nie.... nie przeczytałeś dokładnie mojego pierwszego postu, jeśli ktoś miałby jakiś problem z uruchomieniem gry itd to czemu nie, miałem na myśli wyłącznie posty które wiąrzą się z tym dziecinnym zapotrzebowaniem bycia "Guru" w grze... poprzez kradzieże... a nazwałem tak temat, bo nie miałem pomysłu jak go nazwać.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
zakaz pisania o kradziezach to juz predzej, ale tylko w przypadku gdy pytanie jest glupie albo sposob rozwizania ogranicza sie do wysylania trojana
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
pomysł o zakazie pisania takich tematów popieram, a że jest to forum o bezpieczeństwie, to proponuję napisać jeden FAQ, jak nie dać komuś ukraść hasła do gry.
Może takie zakazy zwiększą poziom forum
<
(na który nie narzekam, ale zawsze może być lepiej
<
)
 
Do góry Bottom