Całkowity zakaz pisania o grach.

Skrzat92

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
46
Też Jestem za tym zakazem! Ciągle ktoś chce hakować jakąś grę a jak przyjdzie co do czego to zwala winę na tego kto zrobił skrypta :/
WPROWADZIĆ ZAKAZ TEMATÓW O HAKOWANIU GIER!
 

Cziro

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2007
Posty
6
100% popieram denerwuja juz mnie ludzie ktorzy chwala sie kazdemu na gg jakimi oni to nie sa "hackerami" i ile "shakowali" kont w "tibi" -.-
 

Skrzat92

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
46
dobra ale nie tylko o tibie tu chodzi!
Chodzi o to żeby nikt nie pisał że haknol konto lub chce haknoc konto do tej czy innej gry (nie konieczni tibii Ale jest to jak narazie najpopularniejsza gra w szeregach tego forum xD ;])
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Dziwne że na tym forum podrzucali różne "shity" (keyloggery) które miały na celu kradzież czyjegoś konta z gry. I dziwne że to zjawisko było związane ściśle z Tibią.
//Dla bezpieczeństwa odpowiednie kroki zostały podjęte...
Ostatnio też się zdarza podrzucanie różnego typu narzędzi.
Tu macie forum a propos tej gry: http://forum.tibia.pl/
Poza tym to jest rozkaz od sił wyższych i na pewno przemyślany i omówiony w gronie Moderatorów/Administratorów(a).
Poza tym zawsze można formułować inaczej pytania.


Pozdrawiam Smark.


Klikać w pajaca NOW!
 

MacBak

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2006
Posty
50
NIE NIE NIE... Przecieżtu nie chodzi o to żeby całkiem zlikwidować posty tego typu. Chodzi o to by nie było postów "jak shahować tibie" albo inną podobną grę. Ale czemu nie miało by być postów które by pokazywały bugi w grach które by umożliwiały przejęcie np jakiegoś konta?? Przecież taki typowy tibiańczyk nie będzie umiał ich wykorzystać, on będzie czekał na jakiegoś gotowego keyloggera którego nawet nie będzie potrafił dobrze obsługiwać. Szanse że wykradnie konto w jakiś inny sposób są zerowe. Dlatego myślę że trzeba zakazać pisania tematów ale tylko w których konkretnie ich autorzy dają do zrozumienia że chcą krok po kroku się dowiedzieć jak wykraść konto a nie wszystkich tego typu. To forum ma w logo napis haker.com.pl więc powinno pokazywać różne bugi, sposoby ich wykorzystywania i naprawiania a nie zakazywać tematu i udawać że go nie ma. W ten sposób niczego się nie nauczymy. Jeszcze inna sprawa, to prawda ci co grają to się namęczą trochę ale jak będziemy tak podchodzić do sprawy to wszystkie tematy pokazujące jak się włamać trzeba by było usunąć i zakazać pisania. Wtedy więcej niż połowe forum trzebaby było zamknąć. Ja jestem za ZA ale tylko dla tematów w których autorzy domagają się konkretnie krok po kroku instrukcji jak się włamać do gry
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
popieram MacBak'a. Calkowity zakaz pisania o grach zaszkodzi forum, moze nas minac wiele ciekawych aspektow dot. wlasnie tej dziedziny. Zreszta juz napisalem to we wczesniejszym poscie, ale MacBak lepiej to ujal
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Popieram poprzedników. Myślę że tematy/posty o okradaniu powinny być natychmiast usuwane a user ukarany.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
tibiistoprs2.gif

hehe jacy zdolni są nasi użytkownicy
smile.gif


Dzięki wojtekingim fajnie zrobione
smile.gif
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
dodam cos od siebie ;p
admin_vs_user.gif

gdybym wiedzial jak zmienic napis to bym zmienil, moze niech wojtas zmieni, bedzie lepiej wygladal ;p
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
@UP: LOL :hahaha:

Na forum trzeba zrobic porzadek, nowy punkt regulaminu by zalatwil sprawe.

Zabrania sie pytania o włamania na: GG, konta poczty elektronicznej (e-mail), konta gier, oraz wszelkie komunikatory i strony WWW.[/b]
 

MacBak

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2006
Posty
50
Kod:
Zabrania sie pytania o włamania

Ciekawe o czym byś wtedy pisał. Przecież przynajmiej połowa tego forum to pytania i odpowiedzi jak się włamać i ominąć dane zabezpieczenia. Wprowadzając ten punkt zmieniłbyś całe forum i obniżył jeszcze bardziej poziom bo ci co by coś na dany temat wiedzieli to by nie pisali a reszta by nie pytała z powodu zakazu.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Nie widzisz różnicy pomiędzy pytaniem "Jak się przełamuje jakieś zabezpieczenie" a "Jak się włamać do kolegi/koleżanki/dziewczyny przez IP [ew. komuś na jakieś konto] " ?
Jemu raczej o to chodziło.
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Originally posted by abramakabra
Nie widzisz różnicy pomiędzy pytaniem "Jak się przełamuje jakieś zabezpieczenie" a "Jak się włamać do kolegi/koleżanki/dziewczyny przez IP [ew. komuś na jakieś konto] " ?
Jemu raczej o to chodziło.

Dokladnie ;]
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Bardzo Ladnie a gdybysmy zrobili anominiowa ankiete np. "Czy grasz glupia T*biie?" Tak/Nie albo poprsotu "Czy Grasz W Gry MNROP (jak tak to sie pisze ;d) Tak/Nie i wtedy bysmy sie przekonali ile jest choloty (bez obrazy
smile.gif
) na forum

Pozdrawiam, Akselekbezelek
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Originally posted by akselekbezelek
Bardzo Ladnie a gdybysmy zrobili anominiowa ankiete np. "Czy grasz glupia T*biie?" Tak/Nie albo poprsotu "Czy Grasz W Gry MNROP (jak tak to sie pisze ;d) Tak/Nie i wtedy bysmy sie przekonali ile jest choloty (bez obrazy
smile.gif
) na forum

Pozdrawiam, Akselekbezelek

hmm...
LOOK
A kto pytał w dziale Narzędzia o cheaty do jakiegoś tam "Warrocka" ?

Niech sobie tam piszą o grach ale w OFFTOPIE !!
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Coś odemnie. Nie jestem grafikiem i nie potrafie rysować ale coś małego dla zabicia czasu zrobiłem:
tibia.gif


edit:// Troche źle wygląda ale jak powiększysz klikając na niego wygląda troszke lepiej!!!
 
Do góry Bottom