faq - instalacja trojana

micro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2004
Posty
5
witam

na początku wielki pokłon dla d4rqu za faq dobra robota

Moje pytanie to czy za pomocą tego trojana można zdobyć hasło na e-mail ofiary jeżeli tak to jak to najprościej zrobić


trojan działa rewelacyjnie
 

NoOne

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2004
Posty
8
a czy mozna komus podrzucic samego keyloggera ? czy tez musi byc on z calym trojanem ? ja potrzebuje tylko logow i nie specjalnie chce sie bawic konikami.


a gdy podrzuce serwer komus z poza mojej sieci czy dlugo zajmie adminowi namierzenie mnie ?jest to mozliwe ?
smile.gif
pytam bo raz mi neta juz wylaczyl choc wtedy bylem "czysty jak lza" ... no i nie chcialbym by sie to powtorzylo..


stary ale w temacie zielony..
smile.gif
 

NoOne

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2004
Posty
8
Originally posted by strife
zainsalowałem trojana ofiary ale nie mogę się połączyć pisze łączenie łączenie i nic, nie łączy
<
a wcześniej łączyło :/ teraz mogę tylko do 1 osby na 3 i na bank nie usuneli!!!

chyba wiem co jest,ameryki pewnie nie odkrylem ale ...

mam podobny problem i okazalo sie ze nr gg dla serwera ktory dalem wykreowac wspomoagaczowi juz istnial i byl zajety. wiec moje haslo do niego nie pasowalo. I teraz gdy ofiara uruchomnila serwer to wspomagacz nie potrafil sie z nim polaczyc...tylko wypisywal wlascicielce tego nr jakis ciag nie zidentyfikowanych znakow. tak wiec trzeba dla pewnosci nr wykreowac gg i sprawdzic zanim sie go wklepie do wspomagacza...

a teraz ja mam pytanie: czy idzie usunac serwer z kompa ofiary ?
 

RaDeK_16

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2004
Posty
6
Mam jeden problem!Wszystko jest dobrze trojanek jest zaczepisty,podoba mi się ale: wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją d4rqu i nie chce mi się połączyć z serverem gadu-gadu:(co mam zrobić pomuście????wyskakuje mi taki błąd:Wystąpił błąd podczas próby połączenia z serverem gadu-gadu!!
<
<
<
 

...MiC...

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2004
Posty
44
Dobre pytanie ja mam to samo wszysstko robie ładnie pieknie ale niechce sie połączyc z tym serwerkiem GG :
<
<
<
mam winde XP !!!


-------------

juz jest wszystko ok ! ! !
 

excumbed

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2004
Posty
5
Originally posted by d4rqu
Mam kilka pomyslow.
2). Jezeli gosciu nie jest lamka to musimy zmienic ikonke pliku exe. Polecam program reshack ( http://www.destruktor.sup.pl/get.php?id=reshack.zip ). Najlepiej zmienic na taka ikonke jaka maja pliki mp3 a nastepnie zmieniamy nazwe programu z nazwa.exe na nazwa.mp3.exe (osoby ktore maja wylaczone rozszerzene moga sie nabrac.

A może po prostu wziąść jakąś instalkę i zbindować ją z serwerem trojana? Wtedy ktoś w życiu sie nie skapnie
<
a jeszcze nam podziękuje za dobrą instalkę
<
:D:D

Originally posted by Barca
NeC masz rację, ale jak nie znasz takich podstawowych pojęć to nie sięgaj od razu do FAQ tylko do jakichś opracowań i sieciach, topologiach, bezpieczeństwie itd. itp. - tam to wszystko znajdziesz

Barca, zgadzam sie, ale ludziom jednak jest łatwiej przeczytać FAQ'a niż sięgać do słowników i opracować... Chociaż przyznam - czasem trzeba troszke inicjatywy...
 

RaDeK_16

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2004
Posty
6
Dobra już mi wszystko działa!!!!!!Ten wspomagacz jest super!!!!!!!!!!!!! :))))))))))
 

sten

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2004
Posty
20
Jesli chodzi o tego faq -a to wielkie dzieki wreszcie dziala i wreszcie zrozumialem. Nie rozumialem dlatego ze tworca dopalacza zapomnial chyba ze nie wszyscy beda rozumiec jego skroty myslowe ale podziekowania naleza sie rowniez autorowi KONIA.






_________________________________
i tylko zeby nie bylo.........................][/quote][/url]
 

dawid1981

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2004
Posty
1
Witam

Zaczynam dopiero interesowac sie tematyka trojanow.
Uwazam ze swietnie opisana instalacja.
Mam jednak pytanie.
W jaki sposob mozliwe jest usuniecie trojana z komputera ofiary??
Czy moglby mi to ktos wyjasnic
 

...MiC...

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2004
Posty
44
możesz np.

1. plik znajduje sie w C/windows/svchost32.exe i usunąć
2. zarazasz sobie kompa łączysz sie i w zakładce INNE w tym trojanie robisz UNINSTAL ;]

pozdroo ...
<
 

SKATER

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
6
Spoko koń i spoko instrukcja . Tylko ze jest jeden szkopuł . Dalem kolesiowi serwera . Widzocznie kliknął bo gdzy sie łączyłem to sie serwer zrobił zielony i pisało ze sie połączyłem . Ale ... Wchodze w zakładke dyski i i lipa pusto czysto i biało , Nic sie nie działo . Wysłałem kolesiowi komunikat to nic nie muwił ze mu cos sie pojawiło nagle :/ Help
 

ghoust

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2004
Posty
1
a wienc tak wyslałemkolesiowi plik pod nazwą ze to tapeta san andreas i gdy mi sie wyświetlił jako onlone to pisze próba poółączenia ale nie chce sie połączyc
<


A WIĘC CO ZROBIC???????????

A JEST TO WSPOMAGACZ:RELOAD 0.39
 

Matulaaa

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2004
Posty
2
Jeżeli chodzi o ten błąd że niemoże się połączyć z serverem Gadu-Gadu to jest więc tak ... jeżeli chcesz się połączyć na Kliencie to nie może być żadnego serveru na liście serverów
<
proste
smile.gif
...

----

Fak.... mam jeden problem gdy chce połączyć się z serverem w kliencie to wszystko elegancko i po 10 max 14 sekundach Rozłącza z serverem Gadu-Gadu ..... why
 

Orti

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 10, 2004
Posty
1
moj problem polega na tym: zainfekowalem ofiare i jest wszystko git wchodze w Klienta lacze sie z serverem GG bez problemu, z Ofiara tak samo pisze ze Onnline ale jest jedno ale... nic nie moge dzialac
<
polaczenie jest ale jego komp na nic nie reaguje wiem ze nie ma on zadnych zabezpieczen dodatkowych, koles jest ze mna w sieci
<
nie ma nawet informacji o serverze. Mial juz ktos taki problem ??? Server skonfigurowalem raczej poprawinie zgodnie z faq. pozdroo 4 all
 

Supreme

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2004
Posty
1
:eek: :eek: :eek:

ejo! polaczylem sie - spoko. ale tak jak juz tu ktos pisal wchodze w zakladke dyskli, klikam pobierz i nic! wogole nic sie nie dzieje. a niby polaczony jestem (koles na zielono i wogole..). skonfigurowalem zgodnie z faq. pomocy kurde!!!!!!!
 

F1a5h

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2004
Posty
11
Re: :eek: :eek: :eek:

Originally posted by Supreme
ejo! polaczylem sie - spoko. ale tak jak juz tu ktos pisal wchodze w zakladke dyskli, klikam pobierz i nic! wogole nic sie nie dzieje. a niby polaczony jestem (koles na zielono i wogole..). skonfigurowalem zgodnie z faq. pomocy kurde!!!!!!!
Spróbuj chwile poczekać, bo mi np. czasem pokazuje dopiero po kilku sek. To jest po części zależne od transferu... Jeśli przez dłuższy czas niepokazuje - to nie wiem;P
 

kunajk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2004
Posty
20
Jezeli chodzi o podrzucanie trojana to mam taki fajny patent. Daje sie go np w mailu jako spakowane niektore materialy z tego wykradzonego dysku twardego z msz. Parawiem kazdy sie na to chwyci, no chyba, ze jakas starsza pani zadzwoni do abw
<
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
Mam pytanie ofiara ma już trojana. Czy połączenie pojawi sie automatycznie z serwerem ofiary czy mam je ręcznie założyć???
Odpowiedzcie!!!!!!!
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Nie rozumiem o co ci chodzi musi odpalic serwer i jezeli wszystko dobrze wpisales to jak sie polaczysz przeez klineta to powinno dzialac
 
Do góry Bottom